Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 21 abonnements

À propos de nous

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde kurulan kulübümüz; üniversitemizin ilk ve tek pazarlama kulübü olup Kasım 2018 tarihinden beri genç, dinamik ve çalışma arzusuyla pazarlama dünyasını yakından takip ederek fark yaratmayı amaçlayan faaliyetlerine devam etmektedir.


Neler Yapıyoruz?

Pazarlama alanında faaliyetler düzenleyerek bu alanda kariyer hedefleyen, akademik kariyerinde pazarlama konusunda gelişmek isteyen ve pazarlamaya ilgi duyan herkesin farkındalık düzeylerini arttırmayı amaçlıyoruz. Pazarlamaya ilgi duyan herkes için, kulüp olarak düzenleyeceğimiz etkinlikler aracılığı ile onların bu alandaki deneyim ve uygulama alanlarını arttırmayı amaçlıyoruz.

Düzenlediğimiz etkinliklerin yöntem yolunu anlatım, deneyim ve uygulama olarak sıralayarak bilgilendirilmelerinin kalıcı olmasını amaçlıyoruz. Ayrıca pazarlama alanı ile ilgilenmek isteyen öğrencilere, bu alanda problem çözme, analitik ve eleştirel düşünme becerisi kazandırarak öğrencileri iş dünyasına hazırlamak kulübümüzün amaçlarındandır.


Faaliyet Alanlarımız:

-Pazarlama

-Reklamcılık

-Sosyal Sorumluluk ProjeleriMarmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Marmara Üniversitesi Pazarlama Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.