Motor Aşin Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Motor Aşin

  • Automobile
  • ·
  • 19 abonnements

À propos de nous

Motor AŞİN olarak, dünyaca bilinen 200’den fazla seçkin markanın ve sektörde kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimi ile oluşturduğumuz kendi markamız ASPart ürünlerinin toptan satışını gerçekleştiren bir otomotiv satış sonrası şirketiyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana yol haritamız: “CESARET, FARK, GÜVEN ve KALİTE”.

Şirketimizin temelleri, 1971 yılında Elazığ’da ailemizin rahmetli büyüğü Suphi Aşçı tarafından Aşin Ticaret adı altında şehrin ilk ve tek yedek parça firmasını kurduğunda atıldı. Anadolu’da doğan markamız hızla büyümeye devam etti ve 1976 yılında Elazığ’dan İstanbul’a taşındı. Sektöre perakendecilikle giren Şirketimiz, yeterli tecrübe kazandıktan sonra 1980'lerin başında dış ticarete başladı ve toptancı olarak sektördeki yerini sağlamlaştırdı. 1981 yılında Motor AŞİN ismini alarak faaliyetlerine devam eden firmamız, 80’li yıllarda özellikle otobüs firmaları için önemli bir yedek parça tedarikçisi haline geldi.

Elazığ’da küçük bir dükkanda başlayan yolculuğumuzda bugün İstanbul’da İkitelli’de yer alan Genel Merkezimiz ve Depomuz, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Gaziantep ve Samsun olmak üzere 7 şubemiz, 320 kişilik uzman ekibimiz ve 1.5 milyon ürünümüzle, 4 kıtada, 70 ülkede binek otomobillere, hafif ticari araçlara ve ağır iş taşıtlarına yedek parça hizmeti sunuyoruz.

Yarım asırdır attığımız her adımla sektörün gelişimine de destek oluyoruz.

Yaklaşık 100 ülkede binek otomobillere, hafif ticari araçlara ve ağır iş taşıtlarına yedek parça hizmeti veren ve dünyanın en büyük satın alma topluluklarından biri olan Temot International’ın Türkiye’deki iş ortağı TATCOM’un kurucu ortakları arasında yer alıyoruz. 2012 yılında faaliyetlerine başlayan TATCOM’un aynı zamanda Yönetim Kurulu üyesiyiz.

Uluslararası iş bağlantılarını güçlendirerek hem sektörümüze hem milli ekonomimize katkı sağlamayı amaçlayan TATCOM, Türkiye genelinde 250 bin metrekare depo alanına, 1200’den fazla çalışana ve 6 bini aşkın müşteriye sahip. Bu güçlü yapısıyla TATCOM, Türkiye’deki bağımsız otomotiv satış sonrası pazarının lideri konumunda.

TATCOM’un bir parçası olarak sektörümüzün nitelikli büyümesine katkı sağlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Müşterilerimiz için değer sunuyoruz

Amacımız sadece ürün veya hizmet satmak değil. Biz, çözüm odaklı bir anlayışla müşterilerimiz için değer sunuyor, birlikte büyüyoruz. Bu doğrultuda benimsediğimiz B4B iş modelimizde çağı yakalayan dijital çözümler de sunuyoruz. Müşterilerimiz B4B portalimize üye olarak, satın almalarını ve takiplerini online olarak da gerçekleştirebiliyor.

Motor Aşin n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Motor Aşin?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Motor Aşin n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Motor Aşin?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Motor Aşin n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Motor Aşin?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.