À propos de nous

Türkiye’nin 6 coğrafi bölgesinden 13 ilde 27 Medical Park ve Liv Hospital şubesi ile hizmet veren MLPCARE Sağlık Grubu, sektörüne yön veren en büyük kurumlardan biridir. Çeyrek asrı aşkın zamanda üstün vaka deneyimine sahip olan MLPCARE Sağlık Grubu’nun hastanelerinde, her yıl hem yurt içinden hem de yurt dışından on binlerce hastaya tıbbın her branşında hizmet verilmekte; en komplike tedaviler başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Sağlıkta uluslararası standartları, uzman ve akademisyen hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI)akreditasyonuna da sahiptir. Ayrıca MLPCARE Sağlık Grubu iki markası ile Turquality programına girmeyi başaran hizmet sektöründeki tek kurumdur. Başta İstinye Üniversitesi olmak üzere tıp alanında başarılı üniversiteler ile iş birliği yapan grubun çatısı altında beş tane üniversite hastanesi hizmet vermektedir. Grubun üniversite iş birlikleri, her kademedeki 17 binin üzerinde çalışanı için de kişisel gelişim ve mesleki yetkinliklerini geliştirme açısından büyük avantajlar sunmaktadır. MLPCARE Sağlık Grubu, çalışanlarına verdiği değeri Medical Park ve Liv Hospital’ın marka değerinin ayrılmaz bir parçası olarak görür ve mesleki ve yönetsel gelişimlerini destekleyecek en verimli ortamı yaratır; bu koşulları çeşitli eğitimlerle destekler. Çalışan Odaklılık yaklaşımını stratejik önceliklerinin arasına almış olan kurum, yeni açtığı şubeleriyle ülke istihdamına sürekli katkı sağlarken, diğer yandan da çalışanlar için ideal bir kurum olmak için sürekli gelişim halindedir.

Vizyonu

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yaratıcılığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz.

Misyonu

Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız.

MLPCARE n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par MLPCARE?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

MLPCARE n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par MLPCARE?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
MLPCARE n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par MLPCARE?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.