Migros Ticaret A.Ş Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Migros Ticaret A.Ş Youthall Verified Badge

  • Vente au détail
  • ·
  • 2206 abonnements

Migros'ta Genç Yetenekler İçin Neler Var?

Yöneticilerimizin %98’ini iç kaynaklardan yetiştiren bir şirket olarak, hem mağazalarımız hem idari birimlerimizde genç yetenekleri şirketimize kazandırmak öncelikli konularımız arasında yer alıyor.

Örneğin, genç yeteneklerin 8 ay boyunca iş hayatına dair gerçek bir deneyim kazandığı, Stevie Ödüllerinde “Best Youth Employment Strategy” kategorisinde Bronze Stevie ödüllü Smart Uzun Dönemli Staj Programı ile; üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri mezun olmadan mesleki ve kişisel yetkinliklerini geliştirme fırsatı buluyor. 

Bununla birlikte, mağazalarımızda üniversite son sınıf öğrencilerini kapsayan MAYA (Part-Time Mağaza Yöneticilik Programı) ile, yönetici adayı stajyerlerimiz mesleki ve kişisel eğitimlerle zenginleştirilmiş 6 aylık program ardından mezun olur olmaz mağaza yöneticisi olarak çalışma hayatına adım atma fırsatı buluyor.

Grandes entreprises
1954
10.000+ d'employés

İyi İş İyi Gelecek

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olarak, hem geniş kullanım alanı ve ürün yelpazesine sahip fiziki mağazalarımız hem de Sanal Market ve Migros Hemen gibi online kanallarımız aracılığıyla 66 yıldır toplumun gereksinimlerini karşılıyoruz. Teknolojiye verdiğimiz önem ve yaptığımız yatırımlarla tüm kanallarda sürekli gelişmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Türkiye’nin ilk sadakat programını yaratmak, sektördeki ilk AR-GE merkezini kurmak, Türk perakende müşterisini kasiyersiz kasa ile tanıştırmak yenilikçi bakış açımızla sağladığımız başarılarımızdan sadece birkaçı...

Migros’ta bizim işimiz, iyi geleceğin izini sürmek!

İnovasyon Odaklı Kültür
Esnek Çalışma
Teknoloji
Eğitim

“İyi Gelecek Yolculuğu”nun bir parçası olmak ister misin?

Migroslular olarak biz, perakendenin geleceğine çok meraklıyız! Yenilikçilik, takım çalışması, müşteri odaklılık ve dijitalleşme Migros’ta yaptığımız işlerin temelini oluşturuyor. Çevik (agile) çalışma prensibimiz, sürekli eğitim ve gelişim imkanlarımızla, her Migroslunun kendi kariyer hikayesini yaratmasına fırsat sağlıyoruz.

İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda, herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması için çalışıyoruz. Sürdürülebilir büyümenin ancak eşit imkanlar ve farklı bakış açılarıyla mümkün olacağının bilincindeyiz. Perakende ve tüketim sektörlerinde kadın çalışan ve yönetici oranının artmasına katkı sağlayan, Lead Network Europe’un Gold Partneriyiz. Sektörde ve ülkemizde kadın istihdamında sağladığımız değeri global ölçeğe taşıyor, çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Images de l'entreprise


10.000+

1954

32

%40 %60

Siteye Git
Migros Ticaret A.Ş n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Migros Ticaret A.Ş?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


10.000+

1954

32

%40 %60

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Migros Ticaret A.Ş n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Migros Ticaret A.Ş?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


10.000+

1954

32

%40 %60

Siteye Git
Migros Ticaret A.Ş n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

10.000+

1954

32

%40 %60

Siteye Git

10.000+

1954

32

%40 %60

Siteye Git