Mercedes-Benz Otomotiv Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Mercedes-Benz Otomotiv Youthall Verified Badge #Seninleyiz

  • Automobile
  • ·
  • 2142 abonnements

DRIVE-UP Uzun Dönem Staj Programı

Üniversite hayatının son senesine geçiyorsan veya yüksek lisans öğrencisiysen, iyi bir takım oyuncusuysan, inisiyatif almaya, değişime ve öğrenmeye hazırsan DRIVE-UP Uzun Dönem Staj Programı seni bekliyor!

Bu programda seni neler bekliyor?

  • 11 ay boyunca yeteneklerini ortaya koyabileceğin görevler
  • Ders programına göre kendin belirleyeceğin çalışma günleri
  • Hibrit, esnek ve eğlenceli bir çalışma ortamı
  • Yaratıcı ve yenilikçi fikirlerini destekleyen ekip arkadaşları

Drive Up Deney...

Devamını Oku
Grandes entreprises
2019
501-1.000 d'employés

Mercedes-Benz Otomotiv

Mercedes-Benz Otomotiv olarak, merkezimiz Mercedes-Benz Group AG çatısı altındaki tüm otomobil ve hafif ticari araçların ithalat, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütüyoruz.

Yürüttüğümüz satış pazarlama faaliyetleri ile beraber, Mercedes-Benz Group AG’nin içerisinde küresel IT merkezi olarak konumlanan Mercedes-Benz Tech Türkiye de bünyemizde faaliyetlerini sürdürüyor. Mercedes-Benz Tech Türkiye, her geçen yıl yeni IT teknolojilerini bünyesine katarak bugün tüm dünyada 40’tan fazla ülkedeki Mercedes- Benz Group lokasyonlarına SAP...

Devamını Oku
Cep Telefonu
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı
Performansa Dayalı Bonus
Diyetisyen
Hibrit Çalışma
Hediye çeki
Kollaboratif Ofis
LinkedIn Learning Online Eğitim Platformuna Kişisel Erişim
Welcome Pack
Laptop
Wireless Kulaklık
Mercedes-Benz Otomobil İndirimli Satış
Online Eğitim Platformlarına Erişim

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin

Mercedes-Benz olarak sürdürülebilirlik iş stratejimizin temel bir parçası. Elektrikli otomobil ve akıllı sürüş teknolojileri ile geleceğe yön veriyoruz. Sürdürülebilir bir gelecek için sıfır emisyonlu mobilite vizyonu ile gezegenimizi korumak için çalışıyoruz. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde mümkün olan tüm pazarlarda tamamen elektrikli araçlara geçmeyi hedefliyoruz.

She's Mercedes, Gücünü İlham Veren Kadınlardan Alıyor

Eğitim, kültür & sanat, müzik, spor ve girişimcilik gibi farklı alanlarda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projeleri ile toplumu destekliyoruz. She’s Mercedes platformumuz ile güçlü ve rol model kadınlardan ilham alıyor ve dünyanın dört bir yanındaki tüm kadınlara cesaret vermeyi amaçlıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızı, işe başladıkları ilk günden itibaren hem profesyonel hem kişisel gelişimleri için çeşitli eğitim olanakları ile destekliyoruz. Kendi ilgi alanları ve yetkinlikleri doğrultusunda, farklı iş alanları ve rollerde deneyim k...

Devamını Oku

İnsan Kaynakları Grup Müdürü Gül Emiroğlu Öneriyor

Mercedes-Benz Otomotiv olarak, çalışma arkadaşlarımıza; insana değer veren, güven dolu bir iş ortamı sunmayı önemsiyoruz. Çalışma arkadaşlarımıza, Mercedes-Benz Group AG’deki en iyi uygulamalara erişebilecekleri, sürekli öğrenebilecekleri, dönüşümü bizzat deneyimleyebilecekleri bir ortam sağlıyoruz. Kariyerime geri dönüp baktığımda gençlerin; içlerindeki öğrenme tutkusunu ve hayata olumlu bakış açısını hiçbir zaman kaybetmemelerini dilerim. Değişim süreci bizi zorlasa bile, bu sürecin sonunda başarı...

Devamını Oku

Youth Awards Ödülleri

Youth Awards’da Mercedes-Benz Otomotiv olarak "Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen Otomotiv Şirketi" kategorisinde birincilik ve Drive-Up ile "Gençlerin En Beğendiği Uzun Dönem Staj Programı" kategorisinde ikincilik ödüllerinin sahibi olduk! 

En iyi şirketlerin ve işveren markası çalışmalarının belirlendiği oylamada kazanan ekiplerden biri olduğumuz için çok mutluyuz! Biz destekleyen gençlere çok teşekkürler!

Images de l'entreprise

Mercedes-Benz Otomotiv n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Mercedes-Benz Otomotiv?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Mercedes-Benz Otomotiv n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Mercedes-Benz Otomotiv?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Mercedes-Benz Otomotiv n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.