Lift Academy

  • Éducation
  • ·
  • 7 abonnements

À propos de nous

Biz, sürekli değişen ve gelişen iş dünyasında farklı deneyimler yaşamış ve bu deneyimleri sizlere aktarmak isteyen iş insanlarıyız.

25 yıllık iş hayatımızda birçok zorluktan geçip, hedeflerimize ulaşmak için çok çalışmış, ulaşabildiğimiz hedeflerimizle büyüyüp, ulaşamadıklarımızdan ise dersler çıkarmış, profesyonelleriz.

Bireysel olarak aldığımız eğitimlerin, edindiğimiz tecrübelerin, kurduğumuz güçlü ilişkilerin iş hayatında oldukça faydasını gördük. Şimdi ise edindiğimiz bu tecrübeleri, gelecek ve kariyer planları yapan sizlerle paylaşarak gelişiminize faydalı olmak amacındayız.

  • Çünkü ihtiyacınız olan destek sağlandığında daha hızlı zirveye çıkabileceğinizi biliyoruz.

  • Çünkü akademinin mucizevi etkisine inanıyoruz.

  • Çünkü değişen iş dünyasında fark yaratmak için, destek almanın artık bir ihtiyaç olduğuna inanıyoruz.

  • Çünkü iş dünyasındaki gelişmelerin ve yeniliklerin en büyük takipçisiyiz.

  • Güncel kalmanın önemini, hiçbir destek almadan yükselmeye çalışmaktansa, biri elimizden tuttuğunda nasıl hızlı koşulduğunu çok iyi biliyoruz.

Ve bildiğimiz bu yolda sizler için bir basamaktan çok daha fazlası olmak en büyük dileğimiz. 

Tecrübeye dayalı, verimli, proaktif yaklaşımımızı bizzat yaşayabilmeniz için bizi tanımaya davetlisiniz…

 


Yaprak Güngör Adamoğlu

Ana odağı üniversite çağındaki ve üniversiteden yeni mezun gençler olan Yaprak Güngör Adamoğlu, gelişim ve değişim konularında bireylere ve kurumlara profesyonel koçluk ve eğitim hizmetleri vermektedir. Garanti Bankası’nda başlayan, Dünya Bankası, Eurodrip Damla Sulama ve ardından Jain Sulama Sistemleri’nde devam 22 senelik kariyerinde, tarımdan finansa birçok sektörde hem çalışan hem de işveren olarak yerli ve uluslarası birçok projede tecrübe sahibi olmuştur. Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra İşletme Yüksek Lisansı’nı Georgetown Üniversite’sinde, Organizasyonel Gelişim ve Değişim Yönetimi Yüksek Lisansı’nı Johns Hopkins Üniversitesi’nden almıştır. Profesyonel Koçluk eğitimini de Adler Central Europe’da tamamlamıştır.

 

BİZLER KİMİZ?

Kaan Özüt

İş hayatına yeni giren veya girmeye hazırlanan gençler başta olmak üzere, bireyler için, iş hayatında ihtiyaç duyulan en güncel konu ve kavramlar hakkında yetkinlik geliştiren eğitim programları tasarlayan Kaan Özüt, bu konularda profesyonel eğitim hizmetleri vermektedir. IBM’in kurumsal satış bölümünde başlayan, Xerox’un satış ve sonrasında pazarlama bölümlerinde devam eden kariyerine, 12 senenin sonunda değişik bir yön verme kararı almış ve turizm sektöründe kendi işini kurmuştur. Konaklama, yeme içme ve eğlence sektörlerinde 10 yıl boyunca girişimci ve işletmeci olarak yer alan Kaan Özüt, uluslararası ve yurtiçinde farklı alanlarda, gerek çalışan gerekse de işveren olarak bilgi, tecrübe ve çevre sahibi olmuştur.

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun olduktan sonra Georgetown Üniversitesi’nde İşletme Programını bitirmiş olan Kaan Özüt, Dale Carnegie Eğitimci’nin Eğitimi sertifikasına sahiptir.

Lift Academy n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Lift Academy?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Lift Academy n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Lift Academy?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Lift Academy n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Lift Academy?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.