KUR Akademi

  • Événements
  • ·
  • 3 abonnements

À propos de nous

Yaklaşık 20 yıla aşkın mürekkep kokulu yazı dünyasından; sözlerin, kelimelerin yüksek sesli dünyasına 2017 yılında geçmeye karar vermiş genç girişimciler tarafından kurulmuştur.

İş dünyasının güncel konularında network oluşturmak, etki yaratmak üzere faaliyete geçen KUR Akademi, ekosisteme uçtan uca konferanslar, zirveler, kongreler gibi etkinlikler gerçekleştirmekle birlikte kurumsal şirketlere iç iletişim konularında projeler hazırlayıp sunmaktadır.

2020 yılı itibariyle yaşanan küresel COVİD-19 pandemi dolayısıyla dijital ayağını daha da geliştirerek, sağlık sektörüne eğitim projeleri geliştirip sunmak üzere MegaMediTV platformunu hayata geçirmiştir. Aynı dönem KUR Akademi, iş dünyasının güncel konularında çevrimiçi eğitimler ve hibrit etkinlikler düzenlemeye başlamıştır.

2021 yılı itibariyle de üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve genç girişimcilere ücretsiz projeler ile kurumsal şirket çalışanlarına eğitimler armağan edilmesi için Hediye Eğitim platformunu kullanıma açmıştır.

Biz’ler tüm heyecanımızla çalışmaya, üretmeye ve en önemlisi paylaşmaya devam edeceğiz. Hadi gelin bu özel yolculuğumuza siz de şahitlik edin!

KUR Akademi n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par KUR Akademi?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

KUR Akademi n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par KUR Akademi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
KUR Akademi n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par KUR Akademi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.