Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. #Seninleyiz

  • Automobile
  • ·
  • 51 abonnements

À propos de nous

‘’YARIM ASIRLIK YOLCULUK’’

Koluman Holding, 1965’den bu yana farklı alanlardaki yatırımları ile bugün, motorlu taşıtlar, inşaat ve mühendislik, üstyapı üretim, pazarlama ve dış ticaret alanlarında müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. Koluman, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olup, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapıyor. Lojistik sektöründe onaylı Daimler üst yapıcı olarak Mersin’in Tarsus ilçesindeki 80.000 m2’lik kapalı alanda faaliyet gösteren Koluman, nakliye ve lojistik sektörü için semi-treyler , savunma sanayinde kullanılmak üzere taktik tekerlekli araçlara sivil ve askeri projeler dahilinde üst yapı üretimi gerçekleştiriyor.

Büyük projelere imza atan Koluman Holding, Türk toplumunun ilerlemesine ve insana olan yatırımına gururla katkı sağlamaya devam edecek.

Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.