Kolektif Hikayeler

  • Startups
  • ·
  • 5 abonnements

À propos de nous

Kolektif Hikayeler atölyelerinde içimizdeki yaratıcı tarafı ortaya çıkaracak o sihirli alanı yaratmayı amaçlıyoruz. Eğlence, güven ve yaratım gücümüzün tavan yaptığı alanların peşinden koşuyoruz. 

Bir çok kişi için yaratıcılık, sadece belli kişilerin doğuştan sahip olduğu özel bir yetenek. Biz biraz farklı düşünüyoruz.Yaratıcı insanların ortak özellikleri; kendilerine güvenen, eğlenceli ve hayatı pek ciddiye almayan kişiler olmalarıdır. Yüzeysel bir bakış açısı bakarsak bu kişilerin yaratıcılığını bu karakterleri ile ilişkilendiririz.

Peki ya durum tam tersi ise? Acaba bu kişiler kendilerine güven dolu, eğlenceli ve çok da ciddi olmayan alanlar yarattıkları için yaratıcı olabilir mi? İşte bu sorunun cevabı bizi atölyelerimize götürüyor. 

Biz bütün atölyelerimizi içimizdeki yaratıcılığı ortaya çıkaracak o sihirli alanı yaratma arzusuyla tasarlıyoruz. Güven, eğlence ve saçmalama özgürlüğünün olduğu üretken alanların peşinden koşuyoruz.

Kolektif Hikayeler n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Kolektif Hikayeler?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Kolektif Hikayeler n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Kolektif Hikayeler?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Kolektif Hikayeler n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Kolektif Hikayeler?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.