İTÜ Girişimcilik Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 77 abonnements

À propos de nous

İTÜ Girişimcilik Kulübü 2006 yılında, kendilerini yetiştirme konusunda oldukça önemli ve samimi gayretler sarf eden girişimciliğe meraklı üniversite öğrencileri önderliğinde kurulmuş, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde 70 tanesi aktif olmak üzere 1300’e yakın üyesi olan İstanbul Teknik Üniversitesi’nin en aktif öğrenci oluşumlarından biridir. İTÜ´de girişimcilikle ilgili gerek akademik düzeyde, gerekse öğrencilerin sosyal hayatlarında uygulamaya yönelik herhangi bir çalışmanın olmamasını çıkış noktası olarak gören İTÜGİRİŞİM, bu ülkenin en büyük girişimcilerini yetiştirmiş olan İTÜ´de bu alanda bulunan boşluğu doldurmayı planlamakta ve bu alandaki mevcut sorunlara çözümler getirmeyi hedeflemektedir. 

Vizyonumuz, ülkemizdeki genç girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha yetkin hale getirilmesi için çalışmalar yaparak özelde İTÜ, genelde ise tüm Türkiye‘de alanındaki öğrenci toplulukları arasında en aktif ve üretken, iş ve üniversite camiasında tanınan, kendi alanında otorite sahibi ve saygın bir öğrenci kulübü olmaktır.

Misyonumuz, taşıdığı sorumlulukları tabana yayıp olabildiğince çok insanın takım çalışmaları yoluyla özgüvenlerini geliştirerek girişimci öğrencilere kariyer geliştirme fırsatları oluşturmak, bunun yanı sıra üniversite öğrencilerine kendi işlerini kurma ve bunu başarılı bir şekilde sürdürmeye yönelik teşviklerde bulunmak ve üniversite öğrencileri arasında bir iletişim, işbirliği ve sinerji platformu oluşturmaktır.
 

Images de l'entreprise

Video

İTÜ Girişimcilik Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par İTÜ Girişimcilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

İTÜ Girişimcilik Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par İTÜ Girişimcilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.