ISPE Türkiye Öğrenci Birliği Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

ISPE Türkiye Öğrenci Birliği Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·

À propos de nous

International Society for Pharmaceutical Engineering (ISPE), Uluslararası İlaç Mühendisliği Derneği, ilaç endüstrisini dünya çapında bir araya getiren, kâr amacı gütmeyen profesyonel bir topluluktur. 1980'de ABD'de kurulan ISPE hükûmet, endüstri, akademi paydaşlarını tarafsız bir platformda bir araya getirerek farmasötik yaşam döngüsüne değer katan ve ilerleme sağlayan bir topluluktur.

Aralık 2005'te ISPE Sağlık Bilimleri Derneği, ISPE Türkiye Şubesi olarak kurulmuştur. ISPE Türkiye Öğrenci Birliği, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde kurulmuş olan ISPE Türkiye Şubesi’nin ilk ve tek öğrenci birliğidir. Geleceğini ilaç endüstrisinde şekillendirmek isteyen eczacılık öğrencileri ile firmalar arasında köprü olmak amacıyla etkinlikler düzenler.

Eczacılık mesleğini tercih eden öğrencilere endüstri alanında kariyerlerine yön verebileceklerini göstermek, onları lisans eğitimleri boyunca sektöre hazırlamak, eğitmek ve heyecanlarını canlı tutmaktır.

Video

ISPE Türkiye Öğrenci Birliği n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par ISPE Türkiye Öğrenci Birliği?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

ISPE Türkiye Öğrenci Birliği n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ISPE Türkiye Öğrenci Birliği?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
ISPE Türkiye Öğrenci Birliği n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par ISPE Türkiye Öğrenci Birliği?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.