İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 42 abonnements

À propos de nous

Türkiye’nin ilk ve tek ISO 9001 Kalite Belgesi’ne sahip öğrenci kulübü olan İşletme Kulübü. 1968 yılında kurulmuş olan, Türkiye'de ilk lisans düzeyinde işletmecilik eğitimi veren ve fakülte kimliği kazanmış olan işletme fakültesidir.

İşletmecilik, kapsamı oldukça geniş bir alandır. İşte, İşletme Kulübü gerçekleştirdiği organizasyonlarla bu geniş alanın daha yakından tanınmasına, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların stratejilerinin öğrenciler tarafından öğrenilmesine ve staj-yarı zamanlı çalışma imkanlarıyla doğru kara vermelerine destek olmaktır. Sadece iş hayatının yakından tanınması değil, üniversitenin ilk yıllarından itibaren verilen eğitim ve seminerler ile rekabetin çok yoğun olduğu iş dünyasına daha iyi hazırlanılması İşletme Kulübü'nün hedeflerindendir.

Her zaman yaptığı organizasyonlar ve bu organizasyonların kalitesi ile öne çıkan İşletme Kulübü amatör ruhuna rağmen profesyonel çalışma gücünü Eylül 2004'te aldığı ISO 9001:200 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile ispatlamıştır. Bu belge; sadece İşletme Kulübü'nün kaliteye verdiği önemi değil, geçmişte olduğu gibi gelecekte de kalite anlayışına devam edeceğinin en önemli garantisidir.

İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.