İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü Youthall Verified Badge

  • ·
  • 1 abonnements

À propos de nous

Endüstri ve Kalite Kulübü, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü bünyesinde kurulmuştur. Çalışmalarına Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile başlayan kulüp, gün geçtikçe katılım alanını genişletmiştir. Düzenlediği eğitim ve seminerlerle mühendislik öğrencilerinin daha vasıflı bireylere dönüşmesinde rol oynayan kulübümüz, sürekli gelişimi kendisine bir misyon edinmiştir. Endüstri ve Kalite Kulübümüzün çalışmaları arasında Teknik Geziler, Seminerler, Kariyer Günleri, 3G Günleri ve Türkiye genelinde Endüstri Mühendisliği Bölümünde okuyan öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen TEMÖB etkinliği yer almaktadır. Öğrencilerin kariyer hedeflerine sağladığı katkılar dışında kulübümüz, düzenlediği kahvaltı, yemek ve parti organizasyonları ile de öğrencilerin sosyalleşmesine destek olmaktadır. Gerçekleştirdiği çalışmalara 2014 yılında Sosyal Sorumluluk Projelerini ekleyen Endüstri ve Kalite Kulübü, elindeki imkanları daha da arttırarak birçok küçük yüreğe ulaşmayı hedeflemektedir. Endüstri ve Kalite Kulübü, İSTEM (İstanbul Endüstri Mühendisliği Kulüpleri Birliği) kurucu üyelerindendir.

Endüstri ve Kalite Kulübü, yıl içerisinde hem sosyal açıdan hem kültürel açıdan hem de kişisel gelişim açısından gerçekleştirdiği faaliyetlerle, üniversitede öğrencilik hayatının dolu dolu ve güzel geçmesine olanak sağlamaktadır.

Video

İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.