İnna Grup Mühendislik

  • Construction
  • ·
  • 2 abonnements

À propos de nous

Şirketimiz, illerinde lider kuruluşların, ileri teknolojik bilgiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzemeyi, yaratıcı mühendislik hizmetlerini bir arada harmanlayarak kullanım amacına en uygun proje ve yapıyı sunarak global piyasada yer alma amacı ile bir araya toplanmıştır.

Bilgi ve deneyimlerini tek firma altında toplayarak proje ve şantiye konularında dinamik ve bilgili, kurucu inşaat mühendisleri ile formen ve işinin erbabı usta kadrosu ile hizmet vermektedir.

Doğaya ve insana saygılı, bilgiye önem veren, hayata değer katan; estetik, emniyet ve ekonomiyi birleştiren, çalıştığımız kişiler ve çözüm ortaklarımızın da önem vermesini sağlama amacına sahibiz.

Betonarme, çelik, ahşap, kompozit malzemeleri kullanarak; hem konvansiyonel, hemde prefabrik imalat yöntemleri ile tasarım, planlama, yapım, dekorasyon, peyzaj ve tefriş aşamalarına kadar yapının her aşamasındayız.

Çalıştığımız işveren ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak için, kalite kontrolü, maliyet analizleri ve zaman yönetimini dikkate alarak faaliyet göstermekteyiz.;

İnna Grup Mühendislik n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par İnna Grup Mühendislik?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

İnna Grup Mühendislik n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par İnna Grup Mühendislik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
İnna Grup Mühendislik n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par İnna Grup Mühendislik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.