Işık Üniversitesi Industrial Student Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 5 abonnements

À propos de nous

Industrial Student platformu 3 Temmuz 2019 tarihinde şu anda da yönetim kurulu başkanımız olan Eyüp AYDIN tarafından kurulmuştur. 1 Haziran 2020 tarihinde ise ekip olmak için adımlar atılmıştır. Bugün 16 kişilik yönetim ekibimiz ve aktif üyelerimizle birlikte sayfamızı büyütmek ve yeni projeler geliştirmek için çalışmaktayız.

Topluluğumuz yapmış olduğu faaliyetlerde özverili ve profesyonel bir tutum sergilemeye özen göstermektedir. Samimi bir ortam olmasının yanı sıra kurumsal bir yapıya sahiptir. Kulübümüzdeki her üye eşit haklara sahiptir. Her üyemize kendi sesini duyurma ve aktif olma şansı sunarak kendilerini geliştirmelerine olanak sağlarız.

Hedeflerimiz; endüstri mühendisi ağırlıklı topluluğumuza farklı bölüm ve üniversiteden öğrencilerle zengin bir profil oluşturmak ve anında uzman kişilerle üyelerimiz olan öğrencileri bir araya
getirmek.

Video

Işık Üniversitesi Industrial Student n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Işık Üniversitesi Industrial Student?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Işık Üniversitesi Industrial Student n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Işık Üniversitesi Industrial Student?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.