Özşanal Mağazacılık Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Özşanal Mağazacılık #Seninleyiz

  • Vente au détail
  • ·
  • 10 abonnements

À propos de nous

Faaliyetine 1990 yılında Bornova mağazasını açarak başlayan Özşanal, perakende mağazacılık sektöründe 7 ilde, 25 mağazası ve e ticaret portalı ile hizmet vermeye davam etmektedir. “Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş” sloganı, güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışı ile uluslararası ve yerli markaları müşterileri ile buluşturmaktadır. Her zaman sizinle olan Özşanal; cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, ısıtma ve soğutma, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım, zücaciye, ev tekstili, spor aletleri, motorlu araçlar, bebek ve çocuk gereçleri, halı, mobilya, perde, giyim ve ayakkabı gibi ana ürün grupları ile binlerce çeşit ürünü müşterilerine sunmaktadır. Özşanal A.Ş olarak geçmişten edindiğimiz tecrübelerimiz, müşteri geri bildirimlerimiz, güçlü ve sağlam finansal yapımız ile gelişen ve dijitalleşen dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek kaliteli ve güvenli alışverişin adresi olmaya devam edeceğiz.

Özşanal Mağazacılık n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Özşanal Mağazacılık?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Özşanal Mağazacılık n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Özşanal Mağazacılık?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Özşanal Mağazacılık n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Özşanal Mağazacılık?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.