İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 • Électrique et électronique
 • ·
 • 6 abonnements

À propos de nous

Vizyon

 • Sektörde teknoloji lideri olmak; İLKE ZAMAN

Her zaman geliştirmeye çalıştığı bir anlayışla, teknolojiyi titizlikle takip eder ve müşterilerine ileri teknolojiyi en uygun koşullarda sunmaya çalışır.

 • Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz çözümler; İLKE ZAMAN

PDKS, Geçiş Kontrol, Güvenlik ve Ev ve Bina Otomasyonu danışman olarak müşterilerine güvenlik, kontrol ve konfor açısından tüm ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi; Müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak en önemli ayırt edici unsurun yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.

 • Pazar konumunun güçlendirilmesi; İLKE ZAMAN

Geniş bir donanım ve yazılım çözümleri yelpazesi ile tüm güvenlik ve otomasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün portföyü ile daha fazla müşteriye hizmet vererek pazardaki konumunu geliştirmeyi hedeflemektedir.

Misyon

Hizmet kalitesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti felsefesi; Vizyonu ile müşteri memnuniyetini önemseyen bir kurum olarak bu yöndeki çalışmalarımızı mükemmeli hedefleyerek sürdürmekteyiz. Değişmez ilkemiz, hizmet ve destek departmanımızın her bir müşterimize en yüksek kalitede destek sağlayabilmesidir.

Teknolojik liderlik; Müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza son teknolojiyi en kaliteli ve en uygun şekilde sunmak için araştırma ve geliştirmemize her zaman özel önem veriyoruz.

Kalite; Uzun yıllar arkasında durabileceğimiz yüksek kaliteli ürünler sunmak için her zaman kaliteye büyük önem veriyoruz. Üretim aşamasına aktif katılım ile kalite kontrolünü en üst seviyede tutuyoruz.

Akıllı çözümler; Müşterilerimize en uygun akıllı çözümleri sunmak için satış ve danışmanlık ekiplerimizi en etkin şekilde kullanıyoruz.

İlkelerimiz

 • Fiyat, hizmet ve kalite standartlarının ilke edinilmesi,
 • Müşterilerimize ve ortaklarımıza her zaman saygı duymak ve dürüst olmak,
 • Varoluş sebebimizin müşterilerimiz olduğunu bilerek daha kaliteli bir hizmet için daha çok çalışmak,
 • Her işte en iyiyi kullanmak ve ayakta durmak,
 • Başarımızın kaynağı olan takım arkadaşlarımızı takdir etmek ve onlara saygı duymak, başarılarını takdir etmek ve onlara eşit davranmak,
 • Şirketimizi her zaman adına ve geçmişine yakışır şekilde temsil etmek.

İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par İLKE ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.