İnsan Kaynakları Meslek Derneği Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

İnsan Kaynakları Meslek Derneği

  • Associations
  • ·
  • 20 abonnements

À propos de nous

İnsan Kaynakları Meslek Derneği’nin profesyonel alt yapısını, var olan deneyimi ile Ankara İK Platformu oluşturmaktadır. Ankara İK Platformu Türkiye’de insan kaynakları alanında yaşanan eksiklik ve problemlerin çözümünde öncü olmak amacıyla, bir grup gönüllü kurucu üye tarafından 2013 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşu ile birlikte, İlk toplantısını Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarında görev yapan insan kaynakları yöneticilerinin katılımıyla 14 Mayıs 2013’de Man Türkiye A.Ş. tesislerinde gerçekleştirmiştir.

Ankara İK Platformu olarak elde ettiğimiz kazanımların verdiği güç ve motivasyonla; iş gücü piyasasında etkin roller üstlenmek, işbirliği içerisinde olduğumuz şirketlere ve bireylere daha nitelikli hizmetler vermek, daha rekabetçi ve verimli sonuçlara ulaşmak, stratejik roller üstlenmek; tüm bunları yaparken de aldığımız onlarca riske karşı daha güçlü olacağımız bir dayanışma platformu olmak amacıyla İnsan Kaynakları Meslek Derneği’ni kurmuş olmanın gururunu yaşıyoruz.

İnsan Kaynakları Meslek Derneği n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par İnsan Kaynakları Meslek Derneği?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

İnsan Kaynakları Meslek Derneği n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par İnsan Kaynakları Meslek Derneği?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
İnsan Kaynakları Meslek Derneği n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par İnsan Kaynakları Meslek Derneği?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.