İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 11 abonnements

À propos de nous

IEEE İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğrenci kolu 2002 yılında kurulmuştur. Üniversitemizde etkinlikler, teknik projeler, workshoplar ve eğitimler düzenleyerek sektöre, teknolojiye ve bilime yönelik çalışmalar yürütmektedir. 400’den fazla aktif üye sayısı ile İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesinin en köklü kulübü olarak yer almaktadır. Kolumuz, Robotics and Automation Society, Computer Society, Education Society, Women in Engineering, Sponsorluk Komitesi, Tanıtım Tasarım Komitesi, KÖK(IEEE Türkiye Kardeş Öğrenci Kolları Projesi) ve Educational Activities Temsilciliği olmak üzere toplamda 6 Komite ve 2 temsilcilikten oluşmaktadır. Kulübümüz öğrencilerin mesleki açıdan gelişmesine ve desteklenmesine katkıda bulunmak, teknik olarak gelişmelerini, güncel kalmalarını ve bu çok geniş mesleki ağın farkına varıp çözüm ve gelişim amaçlı çalışmalar yürütmelerini hedeflemekteyiz. Komitelerimiz ve temsilciliklerimiz ile Türkiye’deki sektörlerin ihtiyaçlarını araştıran, buna göre öğrencileri yönlendirmeyi amaç edinen ve Türkiye’nin teknoloji üreten bir ülke olmasını arzulayan genç mühendis adaylarının amatör ruhlu ancak profesyonel işler ortaya çıkarmalarını amaç ediniyor ve olanak sağlıyoruz.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa IEEE?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.