Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 78 abonnements

À propos de nous

Kurulduğu günden bugüne toplumsal ve bireysel gelişimi amaçlayan projeleri ve organizasyonları ile Hacettepe Ekonomi Topluluğu (HEK), 01.06.2019 tarihli kayıtlarda 8000'den fazla kayıtlı üyesi, 6 ana birimden oluşan yönetim kadrosu, yılda toplam 10.500 tiraja ulaşan üç ayrı yayını ile bugün Türkiye’nin en büyük öğrenci topluluklarından biridir. 1991 yılında kurulan ve 31 yıldır Ankara’da organizasyonları ile her dalda ayrı markalar oluşturmayı başaran HEK olarak hedefimiz; markalarımızı geliştirmek ve yeni projelerimizle, değerlerimizden ödün vermeden topluluğumuzu daha ileriye taşımaktır.

Üyelerimizin finansal, kültürel ve sosyal alanlardaki iç dinamiklerini harekete geçirmek yoluyla, kişisel yeteneklerinin farkına varmalarını sağlayarak; kendi ayakları üzerinde durabilen, başarılı bir kariyer için uygun altyapıya sahip, analitik düşünebilen, gelişmiş bireylere dönüşmelerine yardımcı olmak. Yeniliklere açık, olayları farklı boyutlarıyla ele alabilen, kişisel gelişimini tamamlamış öğrenciler hedefi doğrultusunda, üniversitemizin gelişimine ve tanıtımına yardımcı olmak, mezun olduğumuzda “Ben Hacettepe'liyim” demekten gurur duyacağımız bir Hacettepe’ye ulaşmak.

Video

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.