À propos de nous

HARIBO 1920 yılında Almanya’nın Bonn kentinde Hans Riegel tarafından kurulan dünyanın en büyük yumuşak şeker üreticisidir. Herşey Bonn’un bir banliyösündeki küçük arka avlu çamaşırhanesinde, bir çuval şeker ve bir bakır kazanıyla başlamışve daha sonra şekerleme sektöründe en başarılı, kaliteli ve en sevilen markalarından biri olmuştur. HARIBO markası, HAns RIegel BOnn için akronim olarak ticaret siciline kaydı yapılan şirketin kısaltmasından oluşmaktadır.

Bu başarı hikayesinin sırrı, senelerdir aynı kalan yüksek ve defalarca ödüllendirilen HARIBO ürün kalitesidir. HARIBO «En Güvenilen Marka» ödülünün 8 defa sahibi olmuştur. HARIBO, meyve jöleli şekerleme ve meyan kökü sektöründe dünya lideridir!

2001 yılından itibaren Türkiye’de üretim yapan HARIBO, 2004 yılında Hadımköy’deki fabrikasına taşınmıştır. Mevcut tesisi ile dünyadaki HARIBO tesislerinin içinde büyüklüğü ile 3. sırada yer almaktadır. Tesisimizde yumuşak şeker ve marshmallow üretimi yaparak,750 farklı tipteki ürün seçeneği ile tüketicinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Haribo tesisleri arasında tek helal üretim tesisine sahiptir. Dünyanın en kaliteli yumuşak şekerini tüketicilere sunmayı ilke edinen HARIBO Türkiye satışlarının yaklaşık %80’i, Amerika, Orta-Doğu- Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri, Asya Pasifik bölgesi ve Avrupa Birliği ülkeleri gibi bölgelere yapılan ihraç aktivitelerinden gelmektedir.

Haribo n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Haribo?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Haribo n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Haribo?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Haribo n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Haribo?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.