TURKTICARET.Net

  • Logiciel
  • ·
  • 2 abonnements

À propos de nous

2000 yılında kurulan TURKTICARET.Net, Türkiye’nin ilk ve en büyük B2B elektronik pazaryeridir. E-Pazaryeri olma özelliğinin yanında katma değerli internet servisleri sunarak alanında Türkiye’nin lider firması haline gelmiştir.

TURKTICARET.Net’in, 10.000 USD’lık bir yatırım ile başlayan oluşumu, günümüzde milyonlarca dolar ciro yapar hale gelmesi ile bir başarı hikayesine dönüşmüştür. TURKTICARET.Net bugün itibariyle İstanbul ve Bursa’da, biri Teknoloji Geliştirme Bölgesinde olan toplam 3 ofisi aracılığıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnternet sektöründeki deneyimleri ile farklı projelere de imza atan TURKTICARET.Net; bireysel kullanıcılar için oluşturduğu bir portal olan OK.Net, Türkiye’deki en büyük reklam networkleri arasında yer alan adhood.com, video paylaşım ve eğlence sitesi televidyon.com ‘un sahibidir.

TURKTICARET.Net n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par TURKTICARET.Net?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
TURKTICARET.Net n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par TURKTICARET.Net?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.