Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 16 abonnements

À propos de nous

Kısaca biz!

Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü, üniversiteli geleceğin iş kadınlarının profesyonel yaşam hakkında farkındalıklarının arttırılması ve bu konuda desteklenmesi amacıyla kurulmuştur. WIB, üniversitelerdeki geleceğin iş kadınlarına, kendi profesyonel ağlarını yaratmaları ve içlerindeki potansiyeli keşfetmeleri için ilham veren bir üniversite kulüp topluluğudur. Çalışmalarını hep birlikte çok daha güçlüyüz sloganıyla kadın erkek herkesi bütünleştirerek önyargıların yıkıldığı bir dünya yaratmayı hedefler. GSÜ WIB Kulübü üniversitemize mensup geleceğin liderleri ile mezunlar arasında networking fırsatları sağlar, aynı zamanda profesyonel hayatında başarılı kadın ve erkekleri sosyal etkileşime dahil ederek geleceğin liderlerinin kişisel ve profesyonel gelişimini arttırmayı hedefler. Söyleşiler, konferanslar, yuvarlak masa, workshop, şirket gezileri gibi etkinliklerle öğrenciler arasında birlikteliği kuvvetlendirmeyi ve onlara farkındalık kazandırmayı amaçlar.

 

Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.