Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·

À propos de nous

Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü ailesi olarak hem üniversitemizin öğrencilerine hem de Türkiye'deki bütün öğrencilere profesyonel anlamda kendilerini geliştirebilmeleri ve kariyer yolculuklarında kendilerini her zaman daha da ileriye taşıyabilmeleri için kariyer zirveleri, söyleşiler, atölyeler ve eğitimler ile destek olmayı amaçlayan bir öğrenci kulübüyüz. Sadece iletişim sektörüyle kısıtlı kalmadan birçok alana yönelerek çeşitli bölümlerden arkadaşlarımıza farklı deneyimler ve fırsatlar sunuyoruz. Etkinliklerimize katılarak konuşmacılarla yani birbirinden büyük ve iyi firmalarda çalışan alanlarında uzman kişilerle tanışma, tecrübelerinden yararlanma ve kendi fırsatlarını yaratma şansını veriyoruz. Aynı zamanda öğrencilere özgeçmişlerini doldurabilmeleri için yaptığımız bazı etkinliklerde katılım sertifikası ve etkinlikle ilgili testi geçme durumlarında başarı sertifikası veriyoruz. Etkinliklerimizden haberdar olmak için bizi takip etmeyi ve bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.