À propos de nous

Birlikte değer üretmek için heyecanlı, yenilik için sağlıklı bir takıntıya sahip GOOINN'den sana kısaca bahsetmek isteriz.

GOOINN adının nereden geldiğini öğrenmek isteyeceğini düşünüyor ve şirketin kültürünü sana daha detaylı aktarmadan önce bu konuya bir açıklık getirmek istiyoruz. GOOINN, "Good Innovation" kelimelerinin kıslatılmalarının birleşimiyle meydana gelmektedir. İyilik temelli yaklaşımımız öncelikle takım içinden başlayıp, birlikte değer ürettiğimiz tüm partner ve müşterilerimize doğru devam etmektedir.

Takım içinde süreç/ürün/hizmet ve projeler etrafında yaptığımız tartışmalarda kullandığımız dil ve üslubun iyilik merkezinden ayrılmaması bugüne kadar ortaya çıkardığımız başarılı işler kadar bizim için değerlidir. GOOINN temellerinin atıldığı 2015 yılından itibaren hizmet verdiği ilk müşteriden, portföyüne kattığı her yeni müşteriye kadar hepsini "Birlikte Değer Yarattığı İş Ortakları" olarak görmektedir.

GOOINN oluşturduğu hizmet türleri, kendi içinden çıkardığı ürünler, girişim odağındaki ağları, topluluk ve içerikleri ile bulunduğu pazarda kendini "inovasyonun kaynağı" olarak konumlamaktadır.

Danışmanlığın bağımlılık temelli yaklaşımını ve eğitimlerin tek taraflılığını reddeden GOOINN hizmet verdiği iş ortaklarına bir takım arkadaşı gibi yaklaşır, hisseder ve rehberlik yapar.

Tüm bunların yanında GOOINN Venture Builder yaklaşımı ile kendi içinden girişimler çıkarmayı da sürdürmektedir. Bunlardan Londra'da Inodash, Estonya'da Bubbleworks ve Türkiye'de Girişimciye Dönüş isimleri ile belki sana tanıdık gelecektir.

GOOINN'in değişmez üç temel taşı bulunur, bunlar;

İyi birey, iyi takım, iyi inovasyon.

Seninle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

GOOINN n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par GOOINN?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

GOOINN n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par GOOINN?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
GOOINN n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par GOOINN?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.