ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 102 abonnements

À propos de nous

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu kurulduğu günden bu yana, ODTÜ öğrencisine girişimcilik ruhunu aşılamayı ve girişimciliğin Türk ve Dünya ekonomisi için ne kadar önemli bir kavram olduğu gerçeğini anlatmayı kendisine ana görev edinmiştir. Ayrıca, projeleri olan; fakat uygulama şansına sahip olmayan öğrenciler ile Türkiye'de girişimciliği destekleyen kurum ve kuruluşlar arasında bağlantı kurarak bilgi alışverişine zemin oluşturmak ve bu kurum ve kuruluşların ODTÜ'lü Genç Girişimcilerin projelerine destek vermelerini sağlamak, topluluk üyelerinin aralarında fikir alışverişi yapabilecekleri ve ortak projeler üretebilecekleri bir ortam hazırlamak, öğrencilerin girişimcilikle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak eğitimler vermek Genç Girişimciler Topluluğunun diğer amaçları arasında yer almaktadır.

 

METU Young Entrepreneurs Society's main mission is to instill the spirit of entrepreneurship to METU students and to explain how much the concept of entrepreneurship is important for Turkey and the World Economy since the day it was established. In addition, METU YES helps the ones, who have ideas, to implement their ideas to real projects. Moreover, METU YES establishes a link between students and entrepreneurship support organizations and institutions in Turkey. It improves relationship between community members to create the exchange of ideas and joint projects environment. Improving students'​ fundamental skills of entrepreneurship and giving them related educational background is the another purpose of this society.

 

Video

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.