GenYazılım

  • Logiciel
  • ·
  • 2 abonnements

À propos de nous

1989 senesinde kurulmuş olan GenYazılım; sağlık hizmeti veren kuruluşlar için HBYS,  her sektörden ve ölçekte işletme için Yönetim Bilgi Sistemi ve ERP (kurumsal Kanak Planlama) yazılımları, E-Ticaret sistemleri ve mobil uygulamaların Ar-Ge, üretim, satış, eğitim ve desteği gibi geniş bir alanda faaliyetleri göstermektedir.

Ankara Merkez Ofisi, İstanbul Şubesi (Ar-Ge, Yazılım Geliştirme Gurubu), İzmir ve Kayseri'deki daimi destek ekibiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye’de, sağlık bilgi sistemleri alanında Windows ortamında çalışan ilk yazılım olan GenoTIP’ın ve gene alanında ilklerden olan GENTEGRE/ERP yazılımının üreticisi olan firmamız; donanım, işletim sistemi, veri tabanı ve yazılım geliştirme araçlarındaki teknolojik gelişmelere paralel olarak, yeni talepler ve değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte ürün ve hizmetlerini sürekli yenileyip güncellemektedir.

Firmamız sadece yazılım üreticisi değil, yazılım tedarikçisi olduğu müşterilerinin aynı zamanda çözüm ortağıdır. Her tür bilgi teknolojilerinin; işletmelerin yönetimini kolaylaştıracak ve performansını artıracak biçimde kullanılabilmesini sağlamak amacıyla müşterilerinin ihtiyaç duyduğu danışmanlık ve yönlendirme hizmetlerini de sağlamaktadır.

GenYazılım n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par GenYazılım?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
GenYazılım n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par GenYazılım?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.