À propos de nous

Fotoğraf çekmeyi seviyorsun değil mi? Biz de öyle! Hayatın en güzel anlarını fotoğraflarla tekrar tekrar yaşamaya bayılıyor, her bir karenin değerini çok iyi biliyoruz. Yıllardır sektöre liderlik eden Fujifilm’in tecrübesi ve malzeme kalitemiz sayesinde bize emanet ettiğin anıların 1 piksel bile kaybetmeden 100 yıl boyunca yaşaması için çalışıyoruz.

Çünkü biliyoruz ki ortak anılar, insanları birbirine sıcacık duygularla bağlar. Hissettiğin tüm bu güzellikleri hayat boyu en iyi şekilde tekrar anımsamana yardım etmek için dünya çapında 110 merkezimizde ve sadece Avrupa’da 4.000'den fazla arkadaşımızın gücüyle yanındayız.

Yaptığımız işe olan sevgimiz ve Fujifilm’den aldığımız güven duygusuyla farklı ihtiyaçlara sahip Fujibas kullanıcılarına en uygun alternatifleri üretebilen geniş bir aileyiz.

Kreatif genç arkadaşlarımızdan profesyonel sanatçılara, evcil dostlarıyla vakit geçirmeyi çok seven kalabalık ailelerden doğa düşkünü maceraperestlere, torunlarına hasret büyükanne ve büyükbabalardan ilk yaş heyecanını yaşayan genç anne babalara... biriktirdiği güzel anılarla yaşam alanlarına değer katmak isteyen her yaştan Fujibasçı için tüm özverimizle çalışıyoruz.

Keyifli, trend ve dekoratif ürünlerimizle evine ya da iş yerine, kısacası imzanı atmak istediğin her yere çok yakışıyoruz. Fujifilm destekli tecrübemiz, ruhu genç ve dinamik ekibimizle ömür boyu sıkılmayacağın seçenekler üretiyor, yaşam alanlarını renklendiriyor, fotoğraflarına değer katıyoruz. Çünkü Fujifilm orijinal fotoğraf kağıdının baskı üzerindeki kalitesine ve gücüne her sipariş hazırlığında bir kez daha şahit oluyoruz.

Kendine veya sevdiklerine bir güzellik yapmak istediğinde fotoğraflarını hemen sitemize yüklemen için harika bir altyapı hazırladık. İster telefonla çekmiş ol ister profesyonel bir kamerayla bizim için hiç fark etmez. Çektiğin fotoğraf ne kadar büyük olursa olsun güçlü altyapımız sayesinde sitemize hızla yüklemen mümkün. Üstelik küçültmeden, yani görüntü kalitesinden tek bir piksel dahi kaybetmeden! Ardından tarzını belirle ve değeri hiç azalmayacak eşsiz bir Fujibas en kısa sürede adresinde...

 

Fujibas n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Fujibas?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Fujibas n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Fujibas?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Fujibas n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Fujibas?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.