Formica ai Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Formica ai

  • Logiciel
  • ·
  • 6 abonnements

À propos de nous

Formica, şirketlerin büyük verilerini dönüştürerek iş yüklerini azaltmalarına yardımcı olan cloud-native bir veri platformudur. Formica ile veriye dayalı kullanım senaryoları, yapay zekâ destekli içgörüler ve gerçek zamanlı otomasyonlar ayarlayarak ekiplerinizde ve şirketinizde veri merkezli bir kültür oluşturabilirsiniz. Formica Fraud - Yapay zekâ destekli gerçek zamanlı dolandırıcılık tespiti

Formica Fraud, dolandırıcılık faaliyetlerini gerçek zamanlı olarak takip etmek için yapay zekâ destekli dolandırıcılık koruma çözümü sunarak işletmenizi ve müşterilerinizi korurken daha az yanlış-pozitif vaka ile uğraşmanızı sağlar.

Müşterilerinizi ve şirketinizi korumak için her gün milyonlarca işlemi analiz edebilirsiniz. Şirketinizin ihtiyaçlarına göre geliştirilen özelleştirilebilir kural akışlarıyla sermaye kaybını azaltırken itibarınızı koruyabilirsiniz.

Müşterilerinizin davranışlarını ve çevrim içi etkinliklerini analiz ederken kendi kendine öğrenme yetenekleriyle her gün daha az fraud vakasıyla ilgilenirsiniz. Böylece risk ekiplerinizin üzerindeki stresli ve verimsiz iş yükünü azaltarak şirketinizin performansını ve karlılığını optimize edebilirsiniz.

Hazır İş Akışları ve Kurallar: Ekibinizin verimliliği için mükemmel olan ve karmaşık kuralların kullanımını kolaylaştıran sürükle-bırak özelliğiyle bir dizi kural ve iş akışını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Makine Öğrenimi & Yapay Zeka: Müşterilerinizin ve kullanıcılarınızın davranışlarından elde edilen verilerle yapay zekâ destekli kendi kendine öğrenme modeli sayesinde gerçek davranışı anormal olanlardan hızla ayırt edebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı İşlemler: Milyonlarca işlemi gerçek zamanlı olarak gerçekleştirebilir, belirlediğiniz kurallara göre otomatik aksiyonlar sağlayarak sadece seçtiğiniz işlemleri inceleyebilirsiniz.

Formica ai n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Formica ai?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Formica ai n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Formica ai?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Formica ai n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Formica ai?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.