Fazla Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

À propos de nous

Hikayemiz 

Serüvenimize Dünya adına etki odaklı çalışırken sürdürülebilir bir iş modeli oluşturma ve sosyal girişimcilik alanında Türk gençlerine örnek olma misyonu ile 2016 yılında başladık. Fazla Gıda olarak çıktığımız bu yolculukta Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı pusula edindik ve öncelikli olarak 12. amaç olan Sorumlu Üretim ve Tüketim başlığına odaklandık. Bu doğrultuda tedarik zinciri boyunca gıda kaybı ve israfının azaltılması için çalışmaya koyulduk ve sosyal etkiyi işimizin kalbine koyarak teknoloji tabanlı bütünsel atık yönetim çözümleri geliştirmeye başladık. 

Geliştirdiğimiz teknoloji tabanlı, inovatif servislerimiz ve geniş paydaş ağımız aracılığıyla 6 yıl içinde 58.000 tondan fazla gıdayı kurtararak 83.000 tondan fazla karbon salımını önledik. Gıda Kurtarma Derneği ile omuz omuza çalışarak Türkiye’nin dört bir yanında bağış operasyonu gerçekleştiriyor, her ay 1.25 milyondan fazla ihtiyaç sahibine ulaşıyoruz. 

Gıda israfını ve israf kaynaklı karbon salımını azaltma hedefi ile çıktığımız Dünya’yı kurtarma yolculuğunda yapılabilecek daha fazla şeyimiz olduğunu gördük ve “Çıtayı daima yükseltiriz.” diyerek gıda alanındaki uzmanlığımızı gıda dışı atık kollarına da taşıdık: Gıdadan ambalaja, tekstilden kimyasala tüm fazla ürünleri faydaya dönüştürmeye başladık. 

 

Dünya’yı kurtaran ekibin bir parçası olmaya hazır mısın? 

Sorumluluk almaktan geri durmayan, dinamik ve etki odaklı ekibimiz ile aynı amacın peşindeyiz: Sürdürülebilir ve adil bir Dünya. Bu amaç doğrultusunda sadece atık yönetimi sektörüne liderlik etmiyor, Dünyamızı kurtarmak için gereken sistemler dönüşümü biz yönetiyoruz. İşimizin odağına etkiyi koyarak sahip olduğumuz yetkinlikler ile Dünya için etki yaratma hedefiyle yürüyoruz.  

 

Dünya’yı kurtaran bu ekibin bir parçası olmak istersen şimdi tam zamanı! 

Fazla n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Fazla?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Fazla n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Fazla?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Fazla n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Fazla?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.