YÖNET'17

25 février, sam.

Événement fermé.

 - YÖNET'17 cover photo

Détails de l'évènement

YÖNET 2017’ye sayılı günler kaldı!

Ankara’nın ilk ve tek Liderlik Kampı olan YÖNET bu sene 12.kez Türkiye’nin dört bir yanından gelecek üniversite öğrencilerine kapılarını açıyor!

Bilkent Üniversitesi Mühendislik Topluluğu tarafından Ankara Sheraton Otel’de 25-26 Şubat tarihlerinde AkbankAna Sponsorluğunda 12.’si düzenlenecek olan Yöneticilik ve Liderlik Kampı YÖNET’ in biletleri satışa çıktı.

Okul, bölüm, sınıf farkı olmaksızın, Türkiye çapından 1200 üniversite öğrencisi YÖNET’17 de olacak. Eğer sende alanının en başarılı isimleriyle bir araya gelmek, kendilerinin değerli tecrübelerini ve deneyimlerini aktaracakları konuşmalarında unutulmayacak kazanımlar edinmek, sorularını bizzat kendilerine sormak istiyorsan bu fırsatı kaçırma. Türkiye’nin en ilgi çekici yönetici ve liderleri ile birebir tanışma ve konuşma fırsatı ile hayallerine bir adım daha yaklaş.

Alanlarında en üst seviyelere ulaşmış yönetici ve liderlerin Türkiye çapından üniversite öğrencileriyle buluştuğu YÖNET, katılımcılarının yeni sektörler ve firmalar keşfetmesini, kendilerini geliştirmesini ve sosyal, kurumsal ağlarını genişletmesini sağlamaktadır.

Donanımlı konuşmacılarımızın tecrübelerinden kendinize katacaklarınızın yanı sıra YÖNET sadece kişisel gelişim odaklı bir etkinlik değil, sektörünün önde gelen şirketleriyle öğrencileri buluşturan da bir etkinliktir. Birçok sektörden gelen şirketlerimiz fuaye alanındaki stantlarında kendilerini ve kariyer programlarını anlatmak için bekliyor olacaklar.

12. YÖNET Konuşmacıları

Ceyda Süer – Vodafone Government Sales Senior Manager

Ebru Özdemir – Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı

Alper Eroğlu- Unilever Kişisel Bakım Departmanı Pazarlama Direktörü

Aydın Demir – Master Chef, Eğitmen, Türk & Osmanlı Mutfağı Uzmanı, TV Yemek Sunucusu, Danışman

Çağlar Göğüş – Hürriyet CEO

Gökhan Bilgiç – BAT CEO

Kasım Korun – Perfetti Van Melle İnsan Kaynakları Direktörü

Melih Özuyar – Şişecam Kıdemli İnsan Kaynakları Direktörü

Murat Özkan – Pladis IT Direktörü

Onur Çevikel – Anadolu Efes CFO

Ozanser Uğurlu – Mutluluk Enstitüsü Kurucusu

 

Yoksa siz hala YÖNET’17 biletlerinizi almadın mı? Hemen başvur!