Yatırım Eğitimi 2019

01 mars, ven.

Événement fermé.

 - Yatırım Eğitimi 2019 cover photo

Détails de l'évènement

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü

“Yatırım Eğitimi 2019” Seminerine Davet Ediyor

  Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü finans sektörünün dijital dönüşümünün ele alınacağı Yatırım Eğitimi 2019 seminerlerini 1-3 Mart 2019 tarihleri arasında Garanti Bankası ve Ünlü&Co sponsorluğunda gerçekleştirecek. Alanında uzman kişilerin katılımıyla düzenlenecek olan “Yatırım Eğitimi 2019” Seminerlerinde dijitalleşen finans ile birlikte hisse senetleri, VIOP, varantlar, temel ve teknik analiz gibi konular ele alınacak. 

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü’nün her sene düzenlediği “Yatırım Eğitimi” seminerleri bu yıl 1-3 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Garanti Bankası ve Ünlü&Co sponsorluğunda organize edilen seminerde bu yıl dijitalleşen finans ile birlikte hisse senetleri, VIOP, varantlar, temel ve teknik analiz gibi konularda uzmanlar katılımcılarla buluşacak.

Seminerde 15 konu ve konuşmacıdan bugün ve gelecekte paranın nasıl yönetileceği, finans sektörüne nasıl gireceği konularına dair bilgiler katılımcılara aktarılacak.

Yatırım Eğitimi 2019’da; Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Özgür Demirtaş Finans, Teknoloji Dünyası Değişirken Yapılması Gerekenler, EnPara Direktörü Kürşat Abit Finans'ın Geleceği ve Dijital Dönüşüm, Zek.Ai Kurucusu Hakan Elmas Algoritmanla Nasıl Portföy Yönetileceği, Actus Varlık Yönetimi Direktörü Gizem Öztok Altınsaç  Davranışsal Finans ve Piyasa Hareketlerinin Nasıl Yorumlanacağı, Integral Menkul Değerler Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu Hisse Senetleri ve Temel Analiz, Ünlü&Co Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Romano Türkiye’de M&A Pazarının Gelişimi ve Ünlü&Co ve  Actus Varlık Yönetimi Yönetim Kurulu Üyesi Murat Sağman Nasıl Portföy Kurulacağı ve Büyütüleceği konularında bilgiler aktaracak.

Detaylı bilgi ve kayıt için economicsclub@ku.edu.tr adresine mail gönderebilir veya sosyal medya hesaplarından takip edebilir, bit.ly/ye19kayit adresinden doğrudan kayıt olunabilir.

Başvuru linkimiz: bit.ly/ye19kayit