Yapay Zekanın Dijital Dönüşümdeki Rolü

27 août, ven.

Événement fermé.

ecodation - Yapay Zekanın Dijital Dönüşümdeki Rolü cover photo

Détails de l'évènement

Kariyer pusulan Yapay Zekayı mı gösteriyor? O zaman Ecodation’ın ücretsiz webinar serisine davetlisin!

Eğitim, yazılım, AR-GE şirketi Ecodation, birçok başarılı projeye/eğitime imza atarken öğrencilerin kariyer hayatına ücretsiz webinarlarla da dokunuyor. Ecodation yeni webinar serisinde Yapay Zekayı konuşuyor. Yapay Zekaya ilgi duyuyor ve kendini bu alanda geliştirmek istiyorsan Ecodation eğitmeni Doğu Sırt ile gerçekleştirilecek webinar tam sana göre!

Ecodation eğitmeni Doğu Sırt’ın uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan 2 adet makalesi bulunmaktadır. İTÜ Python zümre üyesidir. Eğitmenimizin Python, Yapay Zeka, İnsansız Hava Araçları, Bilimsel Veri Görselleştirme, Yapay Öğrenme ve Derin Öğrenme üzerine uzmanlıkları bulunmaktadır.

Ecodation, Yapay Zeka Eğitmeni Doğu Sırt, Yapay Zekanın Dijital Dönüşümdeki Rolü akabinde Kurumsal Firmaları Bekleyen Yenilikleri anlatacak. Webinar, Zoom aracılığıyla aktif canlı etkinlik olarak gerçekleşecek.

Kariyer yolculuğunda Yapay Zeka dünyasına katılmak mı istiyorsun?

Yapay Zekanın Dijital Dönüşümdeki Rolü ve Kurumsal Firmaları Bekleyen Yeniliklerin konuşulacağı etkinliğimize kendini geliştirmek ve Yapay Zeka hakkında ön bilgi almak için davetlisin!

Etkinlik Başvuru Formu: https://forms.gle/MbxgLzD1qm3cvGup7

 

⏰ 27 Ağustos Cuma 20.00'da #evdekalkendinigeliştir mottosuyla sizleri webinarımıza davet ediyoruz!