Unicorn Battle Turkey

16 décembre, jeu.

Événement fermé.

diici - Unicorn Battle Turkey cover photo

Détails de l'évènement

Unicorn Battle Türkiye kazananı, Unicorn Cup Silikon Vadisi Finalinde yarışacak!

Dünyanın tüm önemli şehirlerinde düzenli olarak yapılan, globalde yer alan VC’ler ve melek yatırım ağlarının izlediği ‘Unicorn Battle’ etkinliği, 16 Aralık 2021 Perşembe günü ikinci kez Türkiye’de gerçekleşecek. Türkiye’deki etkinliğin destekçilerinden Pareto Ventures ve EntreCom, etkinlikte sunum yaparak birinci olmaya hak kazanan girişimin ‘Unicorn Cup Silikon Vadisi Finali’e katılmak için yarışacağını belirtti.

Online olarak düzenlenecek etkinlikte başvurular arasından seçilen 10 girişimi Türk ve global yatırımcıların oluşturduğu bir jüri dinleyecek. Ayrıca girişimlerin sunumları tüm Unicorn Battle yatırımcı topluluğuna sunulacak ve yatırımcısını aramaya devam edecek. Küresel doğan startupların hedeflendiği yarışmada bugüne kadar kazanan girişimler için toplam 296M $ fon sağlandı. Sunum yapacak 10 girişimin dışında ayrıca başvuru yapan tüm girişimler global startup ekosistemine seslenebilecek ve Unicorn Battle'ın veri tabanında sürekli olarak listelenerek yatırımcıların ilgisini çekebilecek.

Ünlü girişim fonları, melek yatırım ağları ve özel yatırımcılarla tanışacağınız bu etkinlikte ağınızı genişletebilir, deneyimli risk sermayesi uzmanlarından önemli tavsiyeler alabilir ve kendinizi tüm dünyaya gösterebilirsiniz. 

Son başvuru 11 Aralık!