UniChallenge+

12 juin, lun.

Événement fermé.

 - UniChallenge+ cover photo

Détails de l'évènement

Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı Nedir?

Hem eğlenmektir hem öğrenmektir. Kendini geleceğe hazırlamaktır. Günlük hayatta kopamadığın dijital dünyaya başka bi türlü akmaktır. Kariyer planlarını gözden geçirmek için bir fırsattır.

Buraya kadar reklam ve de giriş yaptık. Şimdi biraz ciddileşelim. 

Unichallenge+ İletişim, İşletme, Ekonomi, İstatistik bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileriyle, yeni mezunları dijital sektöre ısıtmak üzere tasarlanmış iki haftalık bir eğitim programıdır. Yaz tatilinde ne eğitimi deyip geçme çünkü Unichallenge+ "Eğlenerek Öğrenme" kavramıyla hazırlandı. İki hafta boyunca bir yandan dijital dünyayı keşfederken öte yandan proje üretecek, derslerin yanı sıra ekip çalışmasını destekleyen aktivitelere katılacak ve dijital ünlülerle sohbet etme imkânı bulacaksın. Ve çok eğleneceksin!

Program Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerine açık olacak ve Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle Güney Kampüsü’nde gerçekleşecek.

'Challenge' dediysek işin sonunda bir de ödül olacak elbette. Final sunumları sonrasında ilk 3 ekip üyeleri, IAB Türkiye üyesi firmalarda 1 ay staj hakkı elde edecek. Birinci olan ekip ayrıca Pegasus'tan yurtiçi gidiş-dönüş uçak biletinin de sahibi olacak. 

Katılım 50 kişiyle sınırlı olacak. Kontenjandan fazla başvuru gelmesi durumunda, başvuran adaylar minik bir ön elemeden geçecek.

Korkma korkma, sınav mınav yok, zaten sen geçersin ön elemeyi.

Hadi Dijital’e gel!