TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü

16 mars, sam.

Événement fermé.

 - TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü cover photo

Détails de l'évènement

TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü

Beşinci Yılında “Yarın Senin” diyor

16 Mart 2019 tarihinde Yeditepe Üniversitesi’nde düzenlenecek TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü, ilham veren konuşmacılar

ve sektörel çevrelerin geniş katılımıyla gerçekleştirilecek.

TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü, bu sene 16 Mart 2019 tarihinde Yeditepe Üniversitesi’nde düzenlenecek. Beşinci yılını kutlayan etkinliğin ilk açıklanan konuşmacılarının arasında Yaşam Atölyesi Kurucusu Aret Vartanyan, UPS CEO’su Burak Kılıç, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Genel Müdürü Canan Bademlioğlu, Prana Danışmanlık Kurucu Ortağı Gülfem Çakmakçı, sanatçı Tuba Ünsal, Baltaş Grup Kurucu Ortağı Zuhal Baltaş yer alıyor.

 “O yaparsa ben de yaparım” sloganıyla yola çıkan TurkishWIN, Türkiye'deki ilk ve tek kadın odaklı bu kariyer etkinliğinde, yirmiden fazla konuşmacıyla iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan 1000’den fazla üniversiteli genç kadını, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketler ve iş hayatında kız kardeşlik için ben de varım diyen çalışan kadınları Yeditepe Üniversitesi’nde buluşturacak.

Yeditepe Üniversitesinin Platin; BP ve Castrol, Allianz Türkiye ve Logo Yazılım’ın Gold sponsor olduğu etkinliğe katılmak isteyen öğrenciler, Biletino’dan bilet alabilecekler.

Her sene merakla beklenen TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü’nde bu sene de öğrenciler kurum temsilcileriyle birebir görüşme, iş ve staj başvurusu yapma imkanı da bulacak 100 üniversiteli genç kadın ulaşım ve konaklama bursuyla Anadolu dan etkinliğe katılma fırsatını yakalayacak.

TurkıshWIN Hakkında

Etkinliği gerçekleştiren TurkishWIN, Türkiye ile bağı olan dünya vatandaşı kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri küresel bir paylaşım platform. TurkishWIN‘in misyonu, benzer dünya görüşüne sahip, öğrenmeye açık kadınların içten paylaşımlarına ve birbirlerine fırsat yaratmalarına olanak tanımaya dayanıyor. Dünya vatandaşı olan Türk kadınlarının global kız kardeşlik çemberi olan TurkishWIN, bugün Londra, New York ve İstanbul başta olmak üzere on bir şehirde faaliyetlerini sürdürmektedir.  Cömertlik, cesaret, merak ve şeffaflık değerlerini benimseyen TurkishWIN ilham veren konuşmalar, mentorluk ve kampüs programlarıyla network ve içerik üreterek 10 bin kadın gücünde bir platform hedefine ilerlemektedir.