Tüpraş Veri Analitiği Günü

27 mai, lun.

Événement fermé.

Tüpraş - Tüpraş Veri Analitiği Günü cover photo

Détails de l'évènement

Enerji Tutkumuzdur!

Tüpraş Veri Analitiği ekibi ile bir araya gelerek Tüpraş’ı ve Veri Analitiği çalışmalarını daha yakından tanıma fırsatı bulacağın ve interaktif proje sunumları ile Veri Analitiği konusunda bilgi seviyeni artıracağın bir günü senin için tasarladık!

Tüpraş’ta 150.000’in üzerinde farklı sensörden günlük 250 milyon satır veriyi gerçek zamanlı olarak büyük veri sisteminde saklıyor ve analiz ediyoruz. Tüm güncel teknolojileri süreçlerimize hızla entegre ediyor ve Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0 çalışmalarımıza tutkuyla devam ediyoruz!

Çünkü Burada Kariyer Tutkudur!

Senin de tutkun Veri Analitiği’yse, merak duyuyor ve kariyerine bu alanda devam etmek istiyorsan; Tahminsel Modelleme, Büyük Veri Analitiği, İleri Analitik ile Kestirimci Bakım ve Yapay Zeka Uygulamarı’nı konuşacağımız bu etkinliği kaçırma ve hemen başvur!

Kontenjan:

Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır. 22 Mayıs’a kadar başvuru yapan öğrencilerimiz arasından belirlenecek 20 öğrenci ile etkinlik gerçekleştirilecektir.

Etkinlik Tarihi ve Saati:

27 Mayıs 2019 Pazartesi

13.00 – 17.00

Etkinlik Yeri:

Tüpraş İTÜ Teknokent Veri Analitiği Merkezi

Kimler Başvurabilir?

4. sınıf, Yüksek Lisans ya da Doktora öğrencileri

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Matematik, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Eletronik Mühendisliği öğrencileri

Ulaşım Hakkında:

Şehir dışı ulaşım karşılanacaktır ve şehir dışından katılacak olan kişilerin gelirken yanlarında kullandıkları ulaşım aracının e-fatura çıktısını getirmesi yeterli olacaktır. 

Son Başvuru Tarihi:

22 Mayıs 2019 Çarşamba