Trendler Zirvesi'19

20 décembre, ven.

Événement fermé.

 - Trendler Zirvesi'19 cover photo

Détails de l'évènement

Merhabalar, Trendler Zirvesi her sene farklı bir konuyu ele alacak kadar dinamik bir yapıyı bulunduran bu sene 3.sü gerçekleşen genç bir Yatırım Kulübü organizasyonudur. 20-21 Aralık 2019 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek zirvenin bu seneki konusu ise “Geleceğe Adaptasyon”.
Çağımızın trendi olarak adlandırdığımız konumuz her yerde söz edilen fakat üstünde durulmayan bir noktadan ortaya çıktı: DEĞİŞİM. Dünyamızda her daim var olan fakat çağımızın getirdikleriyle beraber ivmelenerek artan değişime adapte olmamız artık çok daha zor bir hal alıyor. Bizler de Yatırım Kulübü olarak gerçekleştirdiğimiz bu zirvemizde tüm sektörlerden yenilikçi ve ileri görüşlü insanları ağırlayarak katılımcılarımız geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda renkli ve inovatif fuaye alanıyla da katılımcılarına geleceğin çok yakın olduğunu her daim hissettirecek zirvemizde bu sene sizi şöyle isimler bekliyor:

  • Monster Notebook CEO İlhan Yılmaz,
  • Fütürist - İş Adamı Alphan Manas,
  • Petrol Ofisi CIO Handan Karakuş,
  • Strateji ve İnovasyon Danışmanı Mustafa İçil,
  • Coca-Cola İçecek CIO&CDO Leyla Deliç,
  • Milli Voleybolcu Bahar Toksoy ve Possiblesoft Sporcu Kariyer Planlama Direktörü Pınar Bekbölet Paneli,

Şan Eğitmeni Emre Yücelen ve daha birçok alanında duayen ismi ağırlayacağımız zirvemiz ve konuşmacılarımız sizlerin katılımını bekliyor.
Bu yenilikçi etkinliğin ön kayıt fırsatlarından (VIP koltuk seçimi, indirimli sertifika fiyatları, etkinlik konuşmacıları imzalı hatıra notu, özel çekilişler vb.) faydalanmak için alttaki linke tıklamayı unutmayın.
http://trendlerzirvesi.com/
Gelecek herkesi, Trendler Zirvesi ise sizi çağırıyor!