Trendler Zirvesi 2018

14 décembre, ven.

Événement fermé.

 - Trendler Zirvesi 2018 cover photo

Détails de l'évènement

BUGÜNÜN TRENDİ, GELECEĞİN ZİRVESİ İTÜ’DE!

Bu, o sizin bildiğiniz zirvelerden değil! Trendler Zirvesi, klasik zirve anlayışının kalıplarını yıkıp sizleri çok farklı bir dünyaya götürüyor.

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 14-15 Aralık tarihlerinde Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek.

Her sene bambaşka konuları ele alarak üniversite öğrencilerinin, gelişen dünya ile birlikte çağa ayak uydurmalarına imkan sağlayan Trendler Zirvesi, bu yıl dijital dönüşüm ve dijital meslekler konularıyla sizleri trendleri yakalamanız için çağırıyor! Bu sene ikincisi düzenlenecek olan etkinlik, 14-15 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek. Alanında uzman konuşmacılar, birbirinden eğlenceli söyleşiler ile gerçekleşecek olan zirveye bin 5 yüz öğrenci katılımı bekleniyor.

Dijital dönüşümün öncülerinden Dr. Sertaç Doğanay, Medya’nın Dijitalleşmesi konusuyla Star TV, Puhutv, NTV ve İnfina Yazılım Kurucu Ortağı Burak Arslanpay’ın katılımıyla birlikte PintiPanda, Base42 söyleşileriyle sizleri davet ediyor.