THE MARKEND | RESURRECTION

14 mai, sam.

Événement fermé.

Bilgi Marketing - THE MARKEND | RESURRECTION cover photo

Détails de l'évènement

Sektörlerin Tanınan İsimleri Bilgi Marketing organizasyonuyla The Markend Etkinliğinde Bir Araya Geliyor!

Bilgi Marketing kulübünün imza etkinliği olan The Markend, ikinci yılında başarılı şirketlerin başarılı yöneticilerini 14-15 Mayıs’ta İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ağırlamaya devam ediyor.

İki gün sürecek etkinlik, Santralistanbul kampüsünde saat 12'de başlayacak ve toplamda 8 konuşmacıyı konuk edecek. Sektörlerinde fark yaratmış başarılı konuşmacılar deneyimlerini paylaşırken, katılan seyircilerin de sorularını yanıtlayarak interaktif bir etkinlik akışı ilerletecek.

Zirve etkinliğinde; Cüneyt Devrim (CEO at Havas Istanbul), Murat Durak (EMEA Managing Director at Response Digital Growth Agency), Nazım Erdoğan (Chief Marketing Officer at Sahibinden), Barış Korkmaz (Co-founder at Earnado), Bahar (Deputy General Manager HR at CarrefourSA), Serdar Baran Ateş (Co-founder at Gamigate) gibi büyük isimler bir araya geliyor.

Geçen sene gibi bu sene de büyük sponsorluk anlaşmaları yapan Bilgi Marketing, The Markend etkinliğinde; Kirpi, LeColor, Uniball, Stafu, Beefull, Özhisar Ayran, Hayal Kahvesi, Tiktak, Minimalist, Meditopia, Marketing Türkiye, Jacobs, Unicourse gibi markaların desteğini alıyor.

Çeşitli sponsorların stant açacağı, ikramlar ve hediyeler sunacağı, katılımcılarla yeni platformların buluşturulacağı etkinliğe özellikle pazarlama dünyasının inceliklerini öğrenirken, network kazanmak ve keyifli vakit geçirmek isteyen, öğrenci veya mezun, herkes davetli!

NEREDE?

14-15 Mayıs | İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü | E1-301 Konferans Salonu | 12.00-18.00

 

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

ETKİNLİKLERİ VE SÜRPRİZ HEDİYELERİ KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYIN