Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi

11 novembre, jeu.

Événement fermé.

TÜV AUSTRIA TURK - Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve TÜV AUSTRIA TURK işbirliği ile düzenlenen eğitim serisinde bu haftanın konusu: "Tasarım Odaklı Düşünme"

 

Son zamanların hızla değişen dünya yapısını düşündüğümüzde, karşılaştığımız zorluklar ve ihtiyacımız olan yetkinlikler de hızla değişiyor. Yaşadığımız zorluklara empati, takım çalışması ve yaratıcı fikirler geliştirerek daha iyi çözümler bulmaya ihtiyacımız var. "Tasarım Odaklı Düşünme" ile yaşadığın zorluklara, daha farklı ve daha pratik çözümler bulacaksın. Sen de hem iş hem de özel hayatında uygulayabileceğin problem çözme, çözüm bulma süreçlerini değiştirmek istiyorsan "Tasarım Odaklı Düşünme" eğitimi tam senlik!

 

11 Kasım 2021 tarihinde 13:00 - 15:30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretlidir. E-sertifikalı bu eğitimden faydalanabilmek için sen de hemen başvurunu tamamla, bu fırsatı kaçırma!

 

NEXLAB hakkında bilgilendirme:

NEXLAB yaratıcı, üretken ve barışçıl potansiyellerini hayata geçiren topluluklar hayal eder. Bu kapsamda iş birliği kültürünü yaygınlaştırarak, sosyal fayda güden, ilham verici işler yapar. Farklı disiplinlerden oluşan komünite ile ortak öğrenme, ortak çalışma ve ortak üretimi, bilimsellik çerçevesinde yaşayarak öğrenme deneyimine dönüştürür. İş birliği yapılan kurum ve kuruluşlarla geniş çaplı proje ortaklıkları kurarak tasarım, girişimcilik ve yeni nesil teknoloji alanında ürünler, servisler, öğrenme programları, etkinlikler ve projeler tasarlar.

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}