StartUp Academy: Yeni Marka Yaratma Stratejileri

19 janvier, mar.

Événement fermé.

Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü - StartUp Academy: Yeni Marka Yaratma Stratejileri cover photo

Détails de l'évènement

DOUStartup olarak düzenlediğimiz eğitim etkinlik serimiz olan StartUp Academy'nin 3. etkinliğinde Ümit Ünker'i ağırlayarak karşınızdayız. 

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarı olan Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” olarak görev yapmış 400 satış personeli ve 10 Bölge Müdürünü yönetmiştir. Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ''Yılın En İyi Eğitmeni'' ödülünü almıştır.

SATMEP Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. 'nin Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Ulusal ve Uluslararası kurumsal firmalara Danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir. Turkcell Akademi Eğitmeni ve Turkcell İş Ortağıdır.

ADGEBS Entegre Yönetim Danışmanlığı ve Kurumsal Eğitim Hizmetlerinde İcra Kurulu Üyesidir.

Hürriyet Yazar Kafe Yazarı ve Satış Stratejileri alanında Google Authorship yazarıdır. Birçok dergide yazıları yayınlanmaktadır.

Uzman TV, Mynet Vidobu, Youtube, Cevap TV gibi platformlarda 40 farklı konuda Satış eğitimleri vermiştir. Verdiği eğitimler 200.000 ‘den fazla kişi tarafından izlenmiştir.