Sosyal Sürdürülebilirlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi

09 novembre, mar.

Événement fermé.

TÜV AUSTRIA TURK - Sosyal Sürdürülebilirlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve TÜV AUSTRIA TURK işbirliği ile düzenlenen ücretsiz eğitim serisinde bu haftanın konusu: "Sosyal Sürdürülebilirlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi"

 

Sen de "Sosyal Sürdürülebilirlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi " konusunda kendini geliştirmek istiyorsan bu eğitim tam senlik!

 

Çağlar Çabuk

Çağlar Çabuk, 2010 yılından itibaren Okan, Kadir Has, Bilgi, FMV Işık, Bahçeşehir Üniversitelerinin Sürekli Eğitim Merkezleri ile işbirliği içinde İnsan Kaynakları Yönetimi ve 4 Boyutlu Profesyonel Koçluk eğitim programlarını hayata geçirmiştir.

Profesyonel koçluğun Türkiye’de meslek olarak kabul edilmesi çalışmalarında aktif yer almış, kurucusu olduğu ve iki dönem yönetim kurulu başkanlığı yaptığı Koçluk Platformu Derneği’nin zirve, panel ve konferanslarında düzenleyici, panelist, oturum başkanı ve konuşmacı olarak bulunmuştur.

 

9 Kasım 2021 tarihinde 10:50 - 12:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretsizdir. E-sertifikalı bu eğitimde yer almak için sen de hemen başvurunu, tamamla bu fırsatı kaçırma! 

 

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}