Sosyal Medya Kampüsü

21 octobre, sam.

Événement fermé.

 - Sosyal Medya Kampüsü cover photo

Détails de l'évènement

Değişim Zamanı

Bu misyonumuzu gerçekleştirmek amacıyla 2014’ten bugüne, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanında eğitimler vererek, (eğitimlere ev sahipliği yaparak) birçoğu sektörde başarıyla yer edinmiş 300 mezuna ulaşan bir iletişim ağı.
Eğitimini üniversite bünyesinde ve bir yüksek lisans programı kalitesinde yaparak, “setifika hakkıyla alınır!” mottosunu edinen bir eğitim kurumu..
Her bir eğitim dönemi sonrasında mezunları ile ilişkisini koparmayan, dijital dünyanın en Sosyal Kampüsü.
Sizde bu sosyal eğitim kampüsünün bir parçası olmak ve bu yolculukta eşlik etmek istemez misiniz?

Eğitmenler ve Eğitim İçeriği

Her bir dersimizde alanında uzmanlaşmış, global ajanslarda çalışan, sektörün en iyi eğitmenlerinden (24 ders, 24 eğitmen) çok değerli bilgiler edinebilirsiniz.
Uygulamalı derslere sahip olan ve sizlerin gerçekleştireceği projelerin sunumuyla sona eren tek sosyal medya ve diğital pazarlama eğitimini veren Sosyal Medya Kampüsü teorik bilginin tek başına yeterli olmayacağını biliyor ve siz katılımcılarımıza eğitim boyunca workshop imkanları sunuyor.
Öğrendiklerinizi test edebileceğiniz proje dersinde başarı gösterir ve devamsızlık şartlarına uyarsanız, uzmanlık sertifikası almaya hak kazanırsınız.
Sektörün önde gelen isimleriyle oluşturulan eğitim programıyla sıkılmanıza asla izin vermeyerek, sizlere gereken tüm bilgiyi vermeyi amaçlıyor.

Bugüne kadar mezunlarının %90’dan fazlasını sektöre kazandırarak başarısını ispatlamış bir eğitim kampüsü olarak, sizleri de bu başarıya ortak olmaya davet ediyor. Geniş eğitim kadrosu, farklı sektörlerden başarılı konuşmacılar ve kalitesi ile sizlere staj ve kariyer fırsatları sunuyor.
Ders başlıkları arasında, sosyal medya ve dijital pazarlama alanında en çok ihtiyaç duyulan içerikler yer buluyor.
“E-mail Pazarlama, İçerik Pazarlama, Sosyal Ağlarda Reklam Kampanyaları, Viral Pazarlama, Google Analytics, Adwords, SEO, Growth Hacking, Online İtibar Yönetimi, Facebook Marketing” gibi birçok önemli konu, uzmanlar tarafından sunuluyor..

Eğitimler 6 hafta sonu boyunca Cumartesi ve Pazar günleri Dedeman Park Oteli Levent'te 10.00 – 17.00 saatleri arasında (toplam 80 Saat) yapılırken, hafta içi de öğrencilerin eğitimi interaktif olarak desteklenmeye devam ediyor.
Dönem sona erse bile 6 haftanın sonunda katılımcıların gelişimine ve değişimine Sosyal Medya Kampüsü'nün katkısı her zaman devam ediyor. Eğitime katılan herkes sonraki dönem eğitimlerine de ücretsiz katılma hakkına sahip oluyor.