Sosyal Girişimcilik Eğitimi

19 novembre, ven.

Événement fermé.

TÜV AUSTRIA TURK - Sosyal Girişimcilik Eğitimi cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve TÜV AUSTRIA TURK işbirliği ile düzenlenen eğitim serisinde bu haftanın konusu: "Sosyal Girişimcilik"

 

Sosyal girişimci, toplum temelli sorunları çözme potansiyeline sahip yeni uygulamaları takip eden kişidir. Sosyal girişimcilik, birincil toplumsal sorunları ortadan kaldırmayı ve sistemleri dönüştürmeyi amaçlayan girişimcilik faaliyetleridir. Sen de birlikte olmanın gücüne inanıyor ve sosyal etki yaratmak istiyorsan "Sosyal Girişimcilik" eğitimi tam senlik!

 

19 Kasım 2021 tarihinde 12:00 - 14:30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretlidir. E-sertifikalı bu eğitimde yer almak için sen de hemen başvurunu, tamamla bu fırsatı kaçırma!

 

NEXLAB hakkında bilgilendirme:

NEXLAB yaratıcı, üretken ve barışçıl potansiyellerini hayata geçiren topluluklar hayal eder. Bu kapsamda iş birliği kültürünü yaygınlaştırarak, sosyal fayda güden, ilham verici işler yapar. Farklı disiplinlerden oluşan komünite ile ortak öğrenme, ortak çalışma ve ortak üretimi, bilimsellik çerçevesinde yaşayarak öğrenme deneyimine dönüştürür. İş birliği yapılan kurum ve kuruluşlarla geniş çaplı proje ortaklıkları kurarak tasarım, girişimcilik ve yeni nesil teknoloji alanında ürünler, servisler, öğrenme programları, etkinlikler ve projeler tasarlar.

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}