Sanal Kariyer Panayırı

27 avril, lun.

Événement fermé.

 - Sanal Kariyer Panayırı cover photo

Détails de l'évènement

YTÜ İŞLETME KULÜBÜ SANAL KARİYER PANAYIRI

Yıldız İşletme Kulübü, yepyeni bir formatla Türkiye’deki tüm üniversite öğrencileri için karşınızda! 2001 yılında “Kariyer Günleri” adıyla hayata geçirilen etkinlik, 2008 yılında konseptini değiştirerek ‘’Kariyer Panayırı’’ adını almıştır. Geleneksel aktivitelerimizde; iş ve staj olanaklarının ilk ağızdan birebir öğrenilmesi için Türkiye’nin önde gelen prestijli şirketlerinin Kariyer Panayırı’na katılım göstererek geleceğin “Yıldızlarıyla” buluşması amaçlanmıştır. Panayıra katılan şirketler, öğrencilere iş alanında bir adım daha öne geçmesi için fırsatlar sunmaktadır.

Sanal Kariyer Panayırı bu sene 27 – 28 – 29 Nisan tarihlerinde online olarak gerçekleşecek, kariyer odaklı farklı alanlara hitap ederek 3 gün boyunca 10.00 - 17.00 saatleri arasında öğrencilere büyük fırsatlar sunacaktır. https://www.sanalkariyerpanayiri.com/kayit/ sitesinden Sanal Kariyer Panayırı’na kayıt olabilir, dolu dolu geçecek üç gün için yerini alabilirsin.

Bu sene ilki düzenlenecek olan “Sanal Kariyer Panayırı” etkinliği gelenekselliğe farklı bir boyut getirmesi amaçlanmaktadır. Başvurular, Türkiye geneline açık olup sistem her üniversite öğrencisine sunulacaktır. Öğrencilerin üyelik gerçekleştirerek etkinliğe başvuru sağlayacakları bu platformda ilgilendikleri departman ve şirketlerden iş insanlarıyla dijital ortamda bir araya gelmesi ve görüntülü görüşmeler sağlaması amaçlanmaktadır. Canlı bağlantıların ve sohbetlerin yanı sıra firmaların sanal stanları ile istedikleri bilgiye ulaşmak da Sanal Kariyer Panayırı’nda çok kolay.

Aynı zamanda Yıldız İşletme Kulübü, panayır havasını yaşatmaya sanal ortamda da devam ediyor! Ünlü isimlerin online söyleşilerinin yanı sıra sanal fuaye alanımızdaki birçok çekiliş ile aynı zamanda sosyal sorumluluğu da göz ardı etmediğimiz Kariyer Panayırı ile bir ilke imza atmak için çok az kaldı!