Rule W & Okul Bitecek, Ya Sonra?

26 avril, jeu.

Événement fermé.

 - Rule W & Okul Bitecek, Ya Sonra? cover photo

Détails de l'évènement

Rule W & Okul Bitecek, Ya Sonra?

Sürekli öğrenme, öğrendiğini aktarma ve bilgisini paylaşma tutkunlarını bir araya getirme amacıyla yola çıkan Padefi ve şirketler ile gençleri bir araya getiren profesyonel ağ ve yeni nesil dijital işveren markası platformu Youthall iş birliğinde gençlere özel “Rule W” eğitimi” ve “Okul Bitecek, Ya Sonra?” etkinliği karşınızda…

Çağımızda zaman her zamankinden daha kıymetli. Daha kısa süre içinde;  çabuk ve daha etkili sonuçlara ulaşmak istiyoruz. Sürekli koşturma içinde olduğumuz iş, okul ve özel hayatımızda; başarma duygusu hep yanı başımızda zaman zaman bizi sonu olmayan bir yolda çabalıyormuş hissine sokuyor.

“Rule W” eğitiminde; içinizdeki gücün farkına vararak, onu nasıl daha etkin yönetebileceğinizi öğrenirken aynı zamanda yalnız olmadığınızı da farklı başarı – başarısızlık hikayelerini dinleyerek deneyimleyeceksiniz. Rule W hayatınızın neresinde konumlanacak karar vereceksiniz.

“Okul Bitecek, Ya Sonra?” etkinliğinde ise; iş hayatına adım atarken aklınıza takılanları birlikte yanıtlayacağız. Ben kimim? Ne yapmak istiyorum? Özgeçmişim neyi anlatıyor? İnsan Kaynakları benden ne duymak istiyor? Mülakatta ne tip sorularla karşılaşırım? Karşılaştığım soruları neden sordular? gibi sorulara cevaplar bulup kafanızdaki soruları sorabileceksiniz.

Etkinliğe Kimler Katılmalı:

Kendi potansiyelini açığa çıkarmak, iç dünyasını zenginleştirmek, iç motivasyonunu yükseltmek ve farkındalıklarını geliştirmek isteyen, mülakatlarda sorulan soruların mantığını anlamak isteyen ve mülakat teknikleri ile ilgili fikir sahibi olmak isteyen herkes.

Etkinliğin Odak Noktaları:

#başarı, #azim, #motivasyon, #performans, #gelişim, #tutku, #farkındalık, #ekip, #kendine liderlik, #potansiyel, #ben #yetenek, #mülakat, #soru-cevap, #işbulma

Etkinlik Ne Zaman:

26 Nisan Perşembe günü 17:30 – 20:30 arasında.

Etkinlik Nerede:

Tiyatro KARNAVAL – Boyalı Sahne

Esentepe Mahallesi, Kardeşler Cd No:40, 34394 Şişli/İstanbul

Kontenjan sınırlıdır, başvuru yapacak ilk 80 kişi eğitime katılmaya hak kazanacaktır. Elini çabuk tut!