Pixery Mülakat Günü

13 mars, mer.

Événement fermé.

 - Pixery Mülakat Günü cover photo

Détails de l'évènement

Hayalinde, mobil video teknolojileri alanında globalde öncü bir startup'ta çalışmak varsa tanışalım!

13 Mart, Çarşamba günü BÜMED Toplantı Salonlarında düzenleyeceğimiz Pixery Mülakat Günü’nde, büyüyen ekibimize tüm üniversitelerden katılmak isteyen 3 ve 4. Sınıf veya mezun olacak adaylarla tanışmak üzere buluşuyoruz. 

Pixery, globalde yeni nesil yaratıcı kitlelere yönelik yüksek teknolojiye sahip video uygulamaları geliştirmek üzere 2014 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Deloitte Fast 50, 2018’de, Türkiye’de en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasında 4. sırada yerini alan Pixery, Istanbul ve Ankara’da R&D ofisinde 30 kişilik bir ekiple büyümeye devam etmektedir. 

Pixery’nin geliştirdiği, etkileyici efektlerle yaratıcı müzik videoları yapabilmeyi sağlayan Funimate bugün kadar globalde 40 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşmıştır. Apple tarafından “En iyi Yeni Uygulama” seçilen Funimate, ayrıca “2016’nın En İyi App’i” ve Google’da “Editör’ün Seçimi” olarak öne çıkarılmıştır. 

Pixery’nin ikinci uygulaması olan Impresso, sosyal medya için kolayca reklam videosu yapabilmeyi sağlamak üzere 2018 Nisan ayında kullanıma sunulmuştur. Apple tarafından globalde “Günün Uygulaması” olarak seçilen Impresso, büyümesine devam etmektedir.

Pixery hakkında daha fazla bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsin. (www.pixerylabs.com)