PARAGON'18

15 avril, dim.

Événement fermé.

 - PARAGON'18 cover photo

Détails de l'évènement

PARAGON’A KATILMAK İÇİN 5 SEBEP

İçeriği isminde gizli!

Paragon sözcüğü, mükemmel olduğu kabul edilen örnek, model, timsal anlamına gelmektedir. 1 Genç 1 Gelecek ekibi olarak ikincisini düzenlediğimiz Paragon etkinliğimiz, karşılaştıkları tüm zorlukları aşarak elde ettikleri başarılarını dile getirecek konuşmacılarıyla, kimi zaman imreneceğin fakat çoğunlukla hayranlıkla kulak kabartacağın öyküler ile hayaline daha sıkı sarılmana yardımcı olacak!

Paragon, sana girişimcilikten teknolojiye, sanattan spora her alanda ufkunu açacak bir deneyim vaat ediyor!

Ne istediğine henüz karar verememişsen ya da belli bir hayalin peşinde koşuyor olsan da burada hikâyelerini birinci elden dinleme fırsatı bulacağın yaşıtların, kendinde hiç keşfetmediğin bir yönünü bulmanda yardımcı olacaklar. Kariyerlerini belki senin hiç düşünmediğin bir alanda çizmeye karar verip genç yaşına rağmen başarıdan başarıya koşan konuşmacılarımıza bir şans ver, gün sonunda oldukça şaşırabilirsin!

Başarı hikâyelerini hep büyüklerinden dinledin; Paragon’da ise yaşıtlarına kulak kabartacaksın! Unutma #aynıyaştayız (?)

Yetişkinlerin başarı hikayelerini hepimiz imrenerek dinler, yıllar geçince benzeri bir başarıya ulaşmanın ümidiyle hayalimize daha bir sıkı sarılırız; ama daha ne kadar çok sene var önümüzde değil mi? Artık değil! Paragon Talks, 25 yaşından küçük olup alanında fark yaratmış yaşıtlarını seninle buluşturduğu için katılacağın en sıra dışı etkinlik olacak. 15 Nisan 2018 günü ön yargılarını kırmaya hazır ol!

Hayalini kurduğun geleceğin ilk adımlarını burada atacaksın!

Biliyoruz, hayallerin çok yüksek, başarma isteğin inanılmaz bir seviyede! Ama zaman zaman başlama konusunda tereddüt ediyor, motive olma konusunda sorunlar yaşıyor olabilirsin. Daha yolun çok başındasın, bu çok normal. Paragon Talks, seninle aynı yollardan geçip hayallerine ulaşmış gençlerle seni buluşturup bir yol haritası çizmene yardımcı olmakta oldukça iddialı!

Paragon, ilhamın olmanın yanı sıra hayatındaki en keyifli güne de ev sahipliği yapacak!

Sağladığı bilgi birikimi ve ilhamın yanında, Paragon’da geçireceğin bir gün, sana hayatının en eğlenceli dakikalarını yaşatacak. Belki aynı hayali paylaştığın birileriyle yolun kesişecek; belki de yaşıtlarının başarmaya olan inancıyla motive olacaksın. Her şekilde, Paragon ekibi olarak bu kapıdan gülümseyerek çıkacağını biliyoruz. Etkinlikten ayrılırken Boğaziçi Üniversitesi’nin o yemyeşil çimlerinde atılacak kahkahaları duyar gibiyiz!