Organizasyonel Bağ Kurmak - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Organizasyonel Bağ Kurmak

22 octobre, ven.

Événement fermé.

TÜV AUSTRIA TURK - Organizasyonel Bağ Kurmak cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve TÜV AUSTRIA TURK işbirliği ile düzenlenen ücretsiz eğitim serisinde bu haftanın konusu: "Organizasyonel Bağ Kurma"

 

Organizasyonunda güven, anlayış, dürüstlük üzerine daha derin bağlar kurmak istiyor ama işe nereden başlayacağını bilemiyorsan "Organizasyonel Bağ Kurma" eğitimi tam senlik! 

 

22 Ekim 2021 tarihinde 15:00 - 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretsizdir. E-sertifikalı bu eğitimden faydalanabilmek için sen de hemen başvurunu tamamla, bu fırsatı kaçırma! 

 

NEXLAB hakkında bilgilendirme:

NEXLAB yaratıcı, üretken ve barışçıl potansiyellerini hayata geçiren topluluklar hayal eder. Bu kapsamda iş birliği kültürünü yaygınlaştırarak, sosyal fayda güden, ilham verici işler yapar. Farklı disiplinlerden oluşan komünite ile ortak öğrenme, ortak çalışma ve ortak üretimi, bilimsellik çerçevesinde yaşayarak öğrenme deneyimine dönüştürür. İş birliği yapılan kurum ve kuruluşlarla geniş çaplı proje ortaklıkları kurarak tasarım, girişimcilik ve yeni nesil teknoloji alanında ürünler, servisler, öğrenme programları, etkinlikler ve projeler tasarlar.

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}